„Remont wielofunkcyjnego boiska szkolnego w Młyńczyskach.”
Gmina Łukowica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00568957
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00568957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-29 11:50
- Lokalizacja
- Łukowica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4bba35c7-d82c-4036-872d-7eb07bbc39f2
- Identyfikator
- 7371022962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00568957 z dnia 2024-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont wielofunkcyjnego boiska szkolnego w Młyńczyskach.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łukowica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łukowica
1.5.2.) Miejscowość: Łukowica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-606
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 183301521
1.5.8.) Numer faksu: +48 183301521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lukowica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukowica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.malopolska.pl/uglukowica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont wielofunkcyjnego boiska szkolnego w Młyńczyskach.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bba35c7-d82c-4036-872d-7eb07bbc39f2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028992/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont wielofunkcyjnego boiska szkolnego w Młyńczyskach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487109
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.rb/6/TP/6/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont wielofunkcyjnego boiska szkolnego w Młyńczyskach na działce ew. nr 403/5, obręb Młyńczyska
Zakres przedmiotu robót obejmuje:
• Demontaż i utylizacja istniejących bramek do piłki ręcznej.
• Usunięcie i utylizacja istniejącej nawierzchni z sztucznej trawy.
• Wymiana istniejącego drenażu boiska.
• Odtworzenie podbudowy po wykonanym drenażu.
• Profilowanie i zagęszczenie istniejącej podbudowy - przyjęto uzupełnienie górnej warstwą wyrównawczą z kruszywa łamanego 5/20mm o średniej grubości 5cm.
• Regulacja wysokościowa tulei montażowych słupków do siatkówki.
• Montaż nawierzchni z sztucznej trawy wraz z wytrasowaniem linii boisk sportowych.
• Montaż nowych bramek do piłki ręcznej.
• Budowa oświetlenia boiska
• Montaż tablicy informacyjnej (wg wytycznych Zamawiającego)
2. Szczegółowy zakres robót został wyszczególniony w załączniku nr 10 do SWZ – dokumentacji technicznej/projektowej , specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR) oraz przedmiarze robót (pomocniczo).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45232452-5 - Roboty odwadniające
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu oferty złożyło trzech wykonawców. Po odrzuceniu 2 ofert, cena oferty najkorzystniejszej oferty wynosi 628 530,00 zł. Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia tj. 315 986,21 zł. Zamawiający nie może jej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty.W związku z powyższym na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2024-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |