Aktualizacja baz danych przestrzennych w celu utrzymania w aktualności zbiorów danych oraz rozbudowa Elbląskiego Systemu Informacji Przestrzennej (ESIP) Urzędu Miejskiego w Elblągu.

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00568960
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00568960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-29 11:50
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3fe7e513-5416-4d29-944a-2499e190779a
Identyfikator
5783051446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi fotogrametryczneUsługi fotografii lotniczej

Wykonawcy

1 przyznane

OPEGIEKA Sp. z o.o.Elbląg, PL · lot 0
918 810 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00568960 z dnia 2024-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja baz danych przestrzennych w celu utrzymania w aktualności zbiorów danych oraz rozbudowa Elbląskiego Systemu Informacji Przestrzennej (ESIP) Urzędu Miejskiego w Elblągu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/980020

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Aktualizacja baz danych przestrzennych w celu utrzymania w aktualności zbiorów danych oraz rozbudowa Elbląskiego Systemu Informacji Przestrzennej (ESIP) Urzędu Miejskiego w Elblągu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fe7e513-5416-4d29-944a-2499e190779a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513895

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.72.2024.AD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 870000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja baz danych przestrzennych w celu utrzymania w aktualności zbiorów danych oraz rozbudowa Elbląskiego Systemu Informacji Przestrzennej (ESIP) Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Zamówienie podzielone jest na 3 etapy:
Etap 1 – pozyskanie danych na potrzeby aktualizacji baz danych przestrzennych i rozbudowa systemu ESIP
Etap 2 – Aktualizacja baz danych przestrzennych i rozbudowa systemu ESIP
Etap 3 - Aktualizacja baz danych przestrzennych i rozbudowa systemu ESIP

2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Etap 1 – Pozyskanie danych na potrzeby aktualizacji baz danych przestrzennych i rozbudowa systemu ESIP:
a) wykonanie pionowych, cyfrowych zdjęć lotniczych,
b) rozbudowa aplikacji internetowej służącej do prezentacji danych 3D o nowe funkcjonalności,
c) zapewnienie hostingu danych pochodzących z mapowania mobilnego (2022 r.) na okres 36 miesięcy od dnia 27.01.2025 r.
2) Etap 2 – Aktualizacja baz danych przestrzennych i rozbudowa systemu ESIP:
a) wykonanie prawdziwej ortofotomapy z pionowych cyfrowych zdjęć lotniczych pozyskanych w Etapie 1,
b) rozbudowa aplikacji internetowej służącej do prezentacji danych 3D o nowe funkcjonalności,
3) Etap 3 - Aktualizacja baz danych przestrzennych i rozbudowa systemu ESIP:
a) wykonanie pionowych cyfrowych zdjęć lotniczych wraz z wykonaniem tzw. prawdziwej ortofotomapy,
b) wykonanie zdjęć ukośnych i opracowanie ortofotomap ukośnych oraz modelu 3D Mesh,
c) pozyskanie danych lotniczego skanowania laserowego LIDAR wraz z opracowaniem produktów pochodnych,
d) rozbudowa aplikacji internetowej służącej do prezentacji danych 3D o nowe funkcjonalności,

Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagania Zamawiającego zawiera projekt Umowy wraz z załącznikami stanowiący ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ.

3. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 36 miesięcy gwarancji na jakość wykonanej usługi od dnia odbioru poszczególnych etapów przedmiotu zamówienia szczegółowo określonych w końcowym protokole odbioru.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355100-2 - Usługi fotogrametryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79961200-0 - Usługi fotografii lotniczej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 918810,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 918810,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 918810,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OPEGIEKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5780004478

7.3.3) Ulica: Aleja Tysiącleca 11

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 918810,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 26 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

dotyczy 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
data rozpoczęcia: data udzielenia zamówienia
data zakończenia:
Etap 1 – 2 miesiące od daty udzielenia zamówienia
Etap 2 - 12 miesięcy od zakończenia Etapu 1
Etap 3 - 12 miesięcy od zakończenia Etapu 2
2024-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi