Zakup wraz z montażem sprzętu do diagnostyki histopatologicznej dla Zakładu Patomorfologii w r. konkursu„zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej” w 2024r Narodowej Strategii Onkologicznej z MZ
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00569109
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00569109/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-29 12:15
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da975fcd-4fee-4966-997c-f865ee548afe
- Identyfikator
- 7122409395
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00569109 z dnia 2024-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z montażem sprzętu do diagnostyki histopatologicznej dla Zakładu Patomorfologii w r. konkursu„zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej” w 2024r Narodowej Strategii Onkologicznej z MZ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431018940
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kraśnicka 100
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-718
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.lublin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-lublin.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z montażem sprzętu do diagnostyki histopatologicznej dla Zakładu Patomorfologii w r. konkursu„zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej” w 2024r Narodowej Strategii Onkologicznej z MZ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da975fcd-4fee-4966-997c-f865ee548afe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569109
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053843/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.26 zakup wraz z montażem sprzętu do diagnostyki histopatologicznej dla Zakładu Patomorfologii w ramach konkursu pn. „ Zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520304
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSS SP ZOZ DZP 382.158.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 419919,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup wraz z montażem sprzętu do diagnostyki histopatologicznej dla Zakładu Patomorfologii- Procesor tkankowy - 1 sztuka4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 285668,17 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup wraz z montażem sprzętu do diagnostyki histopatologicznej dla Zakładu Patomorfologii- Mikrotom - 1 sztuka4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 116591,13 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z rozstrzygnięciem konkursu ogłoszonym na zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej, w 2024 r. Narodowej Strategii Onkologicznej z Ministerstwa Zdrowia i brakiem zakwalifikowania do realizacji ww. zadania oraz nie przyznaniem środków finansowych unieważniono postępowanie, ponieważ środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane, co zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z rozstrzygnięciem konkursu ogłoszonym na zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej, w 2024 r. Narodowej Strategii Onkologicznej z Ministerstwa Zdrowia i brakiem zakwalifikowania do realizacji ww. zadania oraz nie przyznaniem środków finansowych unieważniono postępowanie, ponieważ środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane, co zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu.
| 2024-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |