Przebudowa elementów odwodnienia drogi powiatowej Nr 1719R Jarosław - Wietlin - Łazy w km 4+293,89 do km 4+515,56

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00569300
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00569300/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-29 12:45
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a093da88-35f7-4bd9-a057-c5c481b44d94
Identyfikator
7921805529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00569300 z dnia 2024-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa elementów odwodnienia drogi powiatowej Nr 1719R Jarosław - Wietlin - Łazy w km 4+293,89 do km 4+515,56

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903227

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 17

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdjaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pzdjaroslaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdjaroslaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa elementów odwodnienia drogi powiatowej Nr 1719R Jarosław - Wietlin - Łazy w km 4+293,89 do km 4+515,56

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a093da88-35f7-4bd9-a057-c5c481b44d94

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569300

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036866/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Przebudowa elementów odwodnienia drogi powiatowej Nr 1719R Jarosław - Wietlin - Łazy w km 4+293,89 do km 4+515,56

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530443

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.50.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa elementów odwodnienia drogi powiatowej Nr 1719R Jarosław - Wietlin - Łazy w km 4+293,89 do km 4+515,56”
2. Zakres rzeczowy robót do wykonania obejmuje w szczególności:
1) roboty pomiarowe ,
2) roboty ziemne,
3) roboty montażowe.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera kosztorys ofertowy stanowiący załączniki nr 2 do SWZ ,szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik nr 11 do SWZ oraz dokumentacja projektowa stanowiąca Załącznik Nr 13 do SWZ.
Główny przedmiot: 45232451-8: Roboty odwadniające i nawierzchniowe
Przedmioty dodatkowe: 45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wartość najkorzystniejszej oferty to 635.377,12 zł brutto, cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 500.000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

ZP.271.1.50.2024
Postępowanie unieważnione.
2024-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane