Przyjazna przestrzeń w Domu Pomocy Społecznej „Anielin” – dostępność architektoniczna (dostosowanie łazienek do potrzeb osób niepełnosprawnych)

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "ANIELIN"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00569513
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00569513/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-29 13:22
Lokalizacja
Karczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cdafe768-1449-411d-805d-be983bacd5ea
Identyfikator
5321278196
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjnePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

WAS-BUD S.C., ROBERT WASĄŻNIK, PIOTR WASĄŻNIKOtwock, PL · lot 0
389 460,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00569513 z dnia 2024-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przyjazna przestrzeń w Domu Pomocy Społecznej „Anielin” – dostępność
architektoniczna (dostosowanie łazienek do potrzeb osób niepełnosprawnych)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "ANIELIN"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016907265

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Anielin 1

1.5.2.) Miejscowość: Karczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 779 36 93

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@dpsanielin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.powiat-otwocki.pl/1193,dps-anielin

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cdafe768-1449-411d-805d-be983bacd5ea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przyjazna przestrzeń w Domu Pomocy Społecznej „Anielin” – dostępność
architektoniczna (dostosowanie łazienek do potrzeb osób niepełnosprawnych)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdafe768-1449-411d-805d-be983bacd5ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569513

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00500539/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przyjazna przestrzeń w Domu Pomocy Społecznej „Anielin” – dostępność architektoniczna (dostosowanie łazienek do potrzeb osób niepełnosprawnych)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501369

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.272.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących realizacji zadania inwestycyjnego: Przyjazna przestrzeń w Domu Pomocy Społecznej „Anielin” – dostępność
architektoniczna (dostosowanie łazienek do potrzeb osób niepełnosprawnych).
2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia i zakres robót wraz z wymaganiami dotyczącymi materiałów i urządzeń, technologii, jakości oraz standardu wykonania, zawarty został w Dokumentacji projektowej, w przedmiarze oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiących załączniki do niniejszego SWZ. Załączony przedmiar robót ma wyłącznie charakter pomocniczy w stosunku do dokumentacji projektowej i należy traktować wyłącznie jako materiały pomocnicze dla ustalenia ceny ryczałtowej zamówienia. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
3. Zakres zamówienia obejmuje:
- roboty rozbiórkowe i demontażowe
- roboty modernizacyjne: m.in. montaż nowych klatek wentylacyjnych, wykonanie nowych rurociągów kanalizacyjnych z rur, wykonanie podejść odpływowych, wykonanie nowych pionów kanalizacyjnych i wodociągowych, montaż wpustów ściekowych liniowych do brodzików, wykonanie nowych rurociągów wodociągowych, wykonanie podejść dopływowych, montaż wypustów na gniazda wtykowe, oprawy i wyłączniki, zamurowanie bruzd po montażu instalacji sanitarnych i elektrycznych, wykonanie pasów tynków w miejscach zamurowanych bruzdowych instalacyjnych, przygotowanie ścian do wykonania okładzin ściennych i podłogowych, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pod płytki, montaż okładzin ściennych oraz okładzin podłogowych, płytki podłogowe antypoślizgowe, wstawienie nowych drzwi wraz z ościeżnicami, wykonanie sufitów podwieszanych, gruntowanie, wykonanie gładzi oraz malowanie farbą ścian, montaż zaworów do armatury sanitarnej, montaż armatury sanitarnej, montaż nowych zbiorników do podgrzewania wody, montaż opraw oświetleniowych, gniazd wtykowych, łączników, montaż uchwytów/poręczy i siedzisk w natryskach, wykonanie kabin ustępowych i natryskowych, kabiny ustępowe wraz z drzwiami.
Elementy robót nieujęte w przedmiarze lub niewycenione, a wynikające wprost z dokumentacji projektowej czy przetargowej, Zamawiający uzna za wycenione i ujęte w ofercie bez możliwości jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy z tego tytułu.

Zadanie dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu Dostępna Przestrzeń Publiczna w ramach realizacji projektu pn. Dostępny PCPR.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389460,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389460,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389460,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WAS-BUD WASĄŻNIK ROBERT, WASĄŻNIK PIOTR S.C

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 361821651

7.3.3) Ulica: Łukasińskiego, 14

7.3.4) Miejscowość: Otwock

7.3.5) Kod pocztowy: 05-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389460,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane