Wzmocnienie systemów cyberbezpieczeństwa w Gminie Gizałki w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Gmina Gizałki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00569749
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00569749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-29 13:59
Lokalizacja
Gizałki, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c2aa5ad-c62e-49fa-a47b-bd32a0d96618
Identyfikator
6080101633
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia siecioweJednostki prądotwórczeRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweSystemy i serwery informacyjneUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi dostawy oprogramowaniaUsługi w zakresie wsparcia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

PERCEPTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot 0
249 388,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00569749 z dnia 2024-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wzmocnienie systemów cyberbezpieczeństwa w Gminie Gizałki w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gizałki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kaliska 28

1.5.2.) Miejscowość: Gizałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-308

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gizalki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gizalki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c2aa5ad-c62e-49fa-a47b-bd32a0d96618

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wzmocnienie systemów cyberbezpieczeństwa w Gminie Gizałki w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c2aa5ad-c62e-49fa-a47b-bd32a0d96618

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028728/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wzmocnienie systemów cyberbezpieczeństwa w Gminie Gizałki w ramach realizacji projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536175

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196667,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Gminy Gizałki realizowanego w ramach „Cyberbezpieczny Samorząd”, dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0610/FERC.02.02-CS.01-001/23/2024 z dnia08.04.2024 r.
2. Przedmiot zamówienia pn. Wzmocnienie systemów cyberbezpieczeństwa w Gminie Gizałki w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” obejmuje:
2.1. Obszar techniczny
1) Serwer: sprzęt serwerowy wraz z niezbędnym oprogramowaniem dla UG
2) Network Attached Storage NAS typ 1 dla UG
3) Network Attached Storage NAS typ 2 dla UG
4) Generator prądu: agregat dla UG
5) UPS typ 1: UPS stacje robocze dla UG
6) UPS typ 2: UPS serwerownia dla UG
7) UPS typ 3: UPS drugi budynek dla UG
8) Zarządzalne urządzenia sieciowe z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X dla UG
9) Dyski do przechowywania kopii bezpieczeństwa dla UG
10) Oprogramowanie SIEM Security Information and Event Management dla UG
11) Sprzętowy klucz U2F dla UG
12) Oprogramowanie do monitorowania infrastruktury informatycznej dla UG

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249388,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249388,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249388,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Perceptus Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 080307093

7.3.3) Ulica: ul. Nowy Kisielin - Antoniego Wysockiego 10

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 66-002

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249388,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie dofinansowane w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0610/FERC.02.02-CS.01-001/23/2024 z dnia 08.04.2024 r.
2024-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy