Zakup samochodu elektrycznego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Przedwiośniu”

CENTRUM WSPARCIA SPOŁECZNEGO NA PRZEDWIOŚNIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00569970
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00569970/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-29 14:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d4e2846-6249-468e-9d1f-32639c820397
Identyfikator
9521361981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00569970 z dnia 2024-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu elektrycznego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Przedwiośniu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM WSPARCIA SPOŁECZNEGO NA PRZEDWIOŚNIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293315

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przedwiośnie 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-748

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 228152104

1.5.8.) Numer faksu: 228152104

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.cwsnaprzedwiosniu@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.naprzedwiosniu.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d4e2846-6249-468e-9d1f-32639c820397

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu elektrycznego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Przedwiośniu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d4e2846-6249-468e-9d1f-32639c820397

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569970

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553915

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CWS.DAG.251.20.2024.MM/6DP/UM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 260162,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Zamawiającego jednego, fabrycznie nowego, nieużywanego, kompletnego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2023 roku, samochodu elektrycznego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Przedwiośniu”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Parametry określone w tym załączniku są minimalnymi, wymaganymi przez Zamawiającego.
3. Wskazane w dokumentacji znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, charakteryzujący produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy taktować jako wzorzec jakościowy, ja również należy przyjąć, że w każdym przypadku towarzyszą im wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
4. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przedmiotu zamówienia na własny koszt do siedziby Zamawiającego tj. Centrum Wsparcia Społecznego „Na Przedwiośniu”, ul. Przedwiośnie 1, 04-748 Warszawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy