Budowa drogi na działce nr 3292 - ul. Hardego - budowa kanalizacji deszczowej
Gmina Olkusz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00569999
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00569999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-29 14:49
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6bdc5ef5-c062-435e-89bf-c6a1660f47db
- Identyfikator
- 6371998042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00569999 z dnia 2024-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi na działce nr 3292 - ul. Hardego - budowa kanalizacji deszczowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9917921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi na działce nr 3292 - ul. Hardego - budowa kanalizacji deszczowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bdc5ef5-c062-435e-89bf-c6a1660f47db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028190/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Budowa drogi na działce nr 3292 w Olkuszu - ul Hardeho
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531764
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KBZ.271.2.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji deszczowej na działce nr 3292 w Olkuszu – ul. Hardego.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności budowę kanalizacji deszczowej składającej się z dwóch odcinków grawitacyjnych odcinków od studni istniejącej do studni S1 oraz od S1 do S2, odprowadzających wody opadowe lub roztopowe do istniejącej kanalizacji deszczowej. Studnie oraz wpusty zostały zlokalizowane w miejscach obniżenia terenu, aby umożliwić grawitacyjny spływ wód ze zlewni, a także aby nie tworzyły się zastoiska wód. Ze względu na kolektor Dz200 w istniejącej kanalizacji deszczowej, projektuje się kanał o przekroju prostokątnym o wymiarach 1000x1500 mm o łącznej długości 15 m. Wymiary kanału pozwolą na retencjonowanie wód przed wlotem do istniejącej kanalizacji i pozwolą na zoptymalizowanie pracy istniejącej kanalizacji. Poszczególne odcinki posiadają następujące długości:
• Sist-S1 długość kolektora PCV-U Dz160 SN8 - 12,00 m,
• S1-S2 długość kolektora PCV-U Dz315 SN8 - 2,60 m i kanał żelbetowy1000x1500 mm o długości 15m
Do projektowanych studni pośrednich na projektowanym odcinku, zostaną włączone przykanaliki studzienek wpustowych odwadniających drogę w ilości 3 szt. (wpusty od nr W1 do nr W3). Szczegółowy przebieg trasy kanalizacji został przedstawiony na projekcie zagospodarowania terenu.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja tj. projekt architektoniczno-budowlany, projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny i Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB).
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określony jest w „przedmiarze robót” (Załącznik nr 8 do SWZ). Natomiast opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru robót zawarty jest we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia w/w postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |