Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Bożej Woli
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BOŻEJ WOLI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00570022
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00570022/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-29 14:55
- Lokalizacja
- Boża Wola, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40ffd454-213e-44e2-96d0-cc016a2b884a
- Identyfikator
- 5291664634
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570022 z dnia 2024-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Bożej Woli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BOŻEJ WOLI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750436202
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Boża Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-314
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 510 752 467
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gmina-baranow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-baranow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9661101.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Bożej Woli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40ffd454-213e-44e2-96d0-cc016a2b884a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570022
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00449477/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Bożej Woli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Umowa o przyznaniu pomocy Nr 03862-6935-UM0715929/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451308
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.271.1.1.2024.BW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Bożej Woli. Projekt dofinasowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
1. Zamawiający otrzymał dofinasowanie na przedmiotową inwestycję ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Umowa o przyznaniu pomocy Nr 03862-6935-UM0715929/24
Operacja ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego programem w zakresie Zachowanie i rozwój dziedzictwa kulturowego, rozwój infrastruktury kulturalnej.
Przedmiot i zakres zamierzenia budowlanego:
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest:
BUDOWA OBIEKTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY W MIEJSCU PUBLICZNYM WRAZ Z WYKONANIEM NAWIERZCHNI I OGRODZENIEM TERENU.
Zakres szczegółowy:
• Montaż elementów małej architektury (w tym min: altana, grill. siedziska, ławki, hustawka, bujak, kosze na śmieci, stojaki na rowery, stół do gier w piłkarzyki, stół do gier w szachy, szachy, ławostół dla dzieci, ławostół dla dorosłych, tablica z regulaminem, zabawka wóz strażacki, zabawka remiza, leżak, tablica edukacyjna, hotel dla owadów, oświetlenie solarne)
• Budowa ogrodzenia
• Nawierzchnie drewniane
• Wykonanie trawników
Niniejsze opracowanie obejmuje swoim zakresem działki w obrębie:
33, 32/4 obręb Boża Wola, gmina Baranów
Przedmiotowe zamierzenie budowlane stanowi zadanie inwestycyjne o nazwie: Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Bożej Woli.
Najważniejsze Założenia projektowe obejmują:
1) Uporządkowanie funkcjonalne i wizualne terenu
2) Rozbudowa funkcji rekreacyjno wypoczynkowej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Projekcie Budowlanym, Przedmiarze Robót, STWiORB i załączniku nr 8 uzupełnieniu zagospodarowania terenu do projektu budowlanego i przedmiaru robót. Lokalizacja urządeń z załącznika nr 9 zostanie ustalona z Zamawiajacym podczas prowadzenia prac.
Bardzo ważne: Wykonawca przy kalkulownaiu ceny ofertowej do wyceny przyjmuje pozycje określone w przedmiarze robót a szczegółowo opisane w projekcie budowlanym. Ponadto do wyceny należy przyjąć informacje zawarte w załączniku nr 9 zawierajacym uzupełnienie zagospodarowania terenu do projektu budowlanego
i przedmiaru robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierą załączniki nr 7 i 8 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 263 ustawy Pzp jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanieW dniu 27.08.2024 r.. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty, wskazując firmę Usługi Stolarskie Marcin Szczęśniak, 34-745 Spytkowice 575. Zamawiający wyznaczył termin do podpisania umowy na dzień 03.09.2024 r. W odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego Wykonawca złożył za pośrednictwem platformy zakupowej oświadczenie od odstąpieniu od podpisania umowy wraz z uzasadnieniem swojej decyzji .
| 2024-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |