Usługa kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej
Ensemble3
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00570045
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00570045/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-29 15:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12c15533-2a53-46c0-a2fc-7f965aa290cf
- Identyfikator
- 1182211096
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570045 z dnia 2024-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ensemble3
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386406355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wólczyńska 133
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-919
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ensemble3.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ensemble3.eu
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
B + R
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12c15533-2a53-46c0-a2fc-7f965aa290cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570045
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 857543; European Union's Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 857543;2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zawarcie umowy w trybie zamówienia z wolnej ręki z IQ - TAX Sp. z o.o., umożliwia nam fakt, iż zostały spełnione przesłanki z
art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Zamawiający, w 2022 roku, w postępowaniu na „Usługę kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo płacowej – nr
2/TPBN/2022”, przewidział możliwość zawarcia umowy w trybie niekonkurencyjnym, na podstawie art. 305 pkt 1 w związku
z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Udzielając zamówienia podstawowego nr 2/TPBN/2022, uwzględniliśmy łączną wartość zamówienia (wartość zamówienia
podstawowego i zamówienia podobnego) oraz przewidzieliśmy takie zamówienie w ogłoszeniu o zamówieniu.
Z uwagi na ograniczenia formularza ogłoszenia szczegółowe uzasadnienie faktyczne i prawne znajduje się w dokumentacji
postępowania.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 15/WR/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 179081,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługa kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 79200000-6 - Usługi księgowe, audytorskie i podatkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IQ - TAX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010189764
7.3.3) Ulica: Pory 78
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-757
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215250 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2024-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |