Szkolenia pracowników samorządowych w ramach projektu pn. „Zastrzyk zdrowia dla administracji publicznej powiatu chełmińskiego”
POWIAT CHEŁMIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00570120
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00570120/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-29 15:27
- Lokalizacja
- Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bea5a56e-b967-4aa7-977f-431e1064857b
- Identyfikator
- 8751462248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie zdrowia
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570120 z dnia 2024-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Szkolenia pracowników samorządowych w ramach projektu pn. „Zastrzyk zdrowia dla administracji publicznej powiatu chełmińskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHEŁMIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118477
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Chełmno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-chelmno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-chelmno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_chelmno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Szkolenia pracowników samorządowych w ramach projektu pn. „Zastrzyk zdrowia dla administracji publicznej powiatu chełmińskiego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bea5a56e-b967-4aa7-977f-431e1064857b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570120
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049577/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Szkolenia pracowników samorządowych w ramach projektu pn. „Zastrzyk zdrowia dla administracji publicznej powiatu chełmińskiego”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Społeczny w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550855
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.041.10.2024.JG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie dwudniowych szkoleń dla 93 pracowników administracyjno-biurowych z powiatu chełmińskiego z zakresu wypalenia zawodowego oraz radzenia sobie ze stresem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80561000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”. Jedyna oferta mieszcząca się w w/w kwocie została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp: „Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli, jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia”.| 2024-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |