Remont dwóch łazienek w budynku Konsulatu Generalnego RP w Sydney
KG RP w Sydney
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00570294
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00570294/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-30 05:24
- Lokalizacja
- Sydney, AU
- Kraj zamawiającego
- AU
- ID przetargu
- ocds-148610-472c5729-3d9f-4070-b372-87ad31fd7670
- Identyfikator
- BRAK
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570294 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dwóch łazienek w budynku Konsulatu Generalnego RP w Sydney
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KG RP w Sydney
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: BRAK
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 10 Trelawney Street, Woollahra
1.5.2.) Miejscowość: Sydney
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-25
1.5.5.) Kraj: Australia
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sydney.kg@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/australia
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
konsularna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dwóch łazienek w budynku Konsulatu Generalnego RP w Sydney2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-472c5729-3d9f-4070-b372-87ad31fd7670
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570294
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00234496/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dwóch łazienek w części biurowej obiektu KG
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
140 000 euro dla dostaw lub usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.SYDN.202.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 107000 AUD
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont dwóch łazienek w budynku Konsulatu Generalnego RP w Sydney
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45431000-7 - Kładzenie płytek
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82723,30 AUD
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138729,80 AUD
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107545,42 AUD
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Oxford Design and Construction Pty Ltd
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2809290597
7.3.3) Ulica: 12A/3 Richard Close
7.3.4) Miejscowość: Sydney
7.3.5) Kod pocztowy: 2151
7.3.7.) Kraj: Australia
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
All Cut N Core, Alpha Seal, Castle Demolition, H4roce Electrical, JCR Interiors
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107000 AUD
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-23| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |