Opracowanie dok. proj. - koszt. wraz z nadzorem autorskim pn. ,,Adaptacja miasta do zmian klimatu poprzez działania związane z zapobieganiem podtopieniom i zalaniom na terenie Miasta Tarnobrzega”
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00570409
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00570409/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-30 08:15
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b2b4b28-75b4-4c09-93e0-7790ecbc9b9b
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570409 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dok. proj. - koszt. wraz z nadzorem autorskim pn. ,,Adaptacja miasta do zmian klimatu poprzez działania związane z zapobieganiem podtopieniom i zalaniom na terenie Miasta Tarnobrzega”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b2b4b28-75b4-4c09-93e0-7790ecbc9b9b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dok. proj. - koszt. wraz z nadzorem autorskim pn. ,,Adaptacja miasta do zmian klimatu poprzez działania związane z zapobieganiem podtopieniom i zalaniom na terenie Miasta Tarnobrzega”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b2b4b28-75b4-4c09-93e0-7790ecbc9b9b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570409
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039091/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Opracowanie dok. proj. - koszt. wraz z nadzorem autorskim pn. ,,Adaptacja miasta do zmian klimatu poprzez działania związane z zapobieganiem podtopieniom i zalaniom na terenie Miasta Tarnobrzega”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531767
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.43.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Etap I - opracowanie inwentaryzacji: systemu zagospodarowania wód opadowych w tym dane długości sieci wraz z rozbiciem na średnice, ilości oraz położenia wlotów i pojemność zbiorników wodnych, terenów zieleni, powierzchni uszczelnionych lub zasklepionych, mapy glebowe lub inne dane dotyczące przepuszczalności terenów zlewni, identyfikacje obszarów wrażliwych na podtopienia.
Etap II - Opracowanie koncepcji, rozwiązań projektowych, przygotowanie wstępnych kosztów realizacji dla każdego obszaru oddzielnie obejmujących kompleksowy system zatrzymania i retencjonowania wód w zlewniach na terenie miasta Tarnobrzega w oparciu
o sporządzoną inwentaryzację oraz zgodnie z wytycznymi programu - działanie 2.2 Adaptacja do zmian klimatu programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 (typ projektów I) i Podręcznikiem Adaptacji Do Zmian Klimatu Dla Miast.
Etap III - Opracowanie dokumentacji projektowej w oparciu o zatwierdzoną koncepcję.
Wykonanie etapu I, II, III dla następujących obszarów na terenie Miasta Tarnobrzega:
1) Osiedle Ocice: obszar zgodnie z załączoną mapą, wykorzystanie istniejących stawów (działki ewid. nr 532, 584/1).
2) Osiedla Dzików-Borów: obszar zgodnie z załączoną mapą.
3) Tereny nad Wisłą: obszar zgodnie z załączoną mapą, możliwość wykonania zbiornika podziemnego wraz z uwzględnieniem wykorzystania wody, wykonanie kompleksowego placu zabaw - działka ewid. nr 169/5, obręb Tarnobrzeg.
Uwaga! Zadanie musi być zgodne z programem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - działanie 2.2 Adaptacja do zmian klimatu programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 (typ projektów I)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 762600,00 PLN
| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |