Rozbudowa drogi powiatowej nr 3643W droga nr 2 - Maciejowice - granica województwa (Wierzejki)

Powiat Siedlecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00570559
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00570559/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-30 08:51
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e2c275f-32cc-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
8212546021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty odwadniająceRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570559 z dnia 2024-10-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 3643W droga nr 2 - Maciejowice - granica województwa (Wierzejki)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Siedlecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 40

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 644 72 17

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: adziewulska@powiatsiedlecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsiedlecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatsiedlecki.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 3643W droga nr 2 - Maciejowice - granica województwa (Wierzejki)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e2c275f-32cc-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570559

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022501/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.31 Rozbudowa drogi powiatowej nr 3643 droga 2 - Maciejowice - granica województwa (Wierzejki))

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet IV - Fundusze Europejskie dla lepiej połączonego i dostępnego Mazowsza, Działanie 4.1 - Transport regionalny i lokalny, Typ projektu - Budowa i przebudowa dróg powiatowych i gminnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384302

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RO.272.48.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 12167581,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie rozbudowy drogi powiatowej nr 3643W droga nr 2 - Maciejowice - granica województwa (Wierzejki) w formule zaprojektuj i wybuduj.

Zakres prac obejmuje w szczególności:
• opracowanie dokumentacji projektowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2021 r., poz. 2454) na długości ok. 2 896 mb,
• uzyskanie prawomocnej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej zgodnie z Ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 311. ze zm.),
• opracowanie szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
• wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową,
• wykonanie dokumentacji powykonawczej.

Szczegółowy zakres prac określa Program Funkcjonalno - Użytkowy – stanowiący załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający pismem z dnia 22.10.2024 r. został poinformowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych o nie przyznaniu dofinasowania na realizację w/w zadania.
Uzasadnienie prawne:
Art. 310 ustawy Pzp: „Zamawiający może unieważnić postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym”.
Możliwość unieważnienia została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu nr 2024/BZP00384302/01 z dnia 26.06.2024 r. (Sekcja VI; pkt.6.7).
2024-10-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane