Odwodnienie ul. Wierzbie w Żuradzie
Gmina Olkusz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00570603
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00570603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-30 09:02
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-213e96a6-8566-4035-992a-a23f7efc09ab
- Identyfikator
- 6371998042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570603 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odwodnienie ul. Wierzbie w Żuradzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9908551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odwodnienie ul. Wierzbie w Żuradzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-213e96a6-8566-4035-992a-a23f7efc09ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028190/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Odwodnienie ul. Wierzbie w Żuradzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526432
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KBZ.271.2.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odwodnienie ul. Wierzbie w Żuradzie, tj. budowa sieci kanalizacji deszczowej – odcinek 2 na ww. ulicy.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
- montaż studni DN600 z rury PP,
− budowę odcinka kanalizacji deszczowej podziemnej wykonanej z rury PEHD DN200,
− montaż betonowej studni z rusztem,
− budowę podłużnego odwodnienia liniowego wykonanego z betonowych korytek ściekowych na 2 odcinkach,
− budowę trzech odcinków poprzecznego odwodnienia liniowego wykonanego z wodospustów stalowych,
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja tj. projekt architektoniczno-budowlany, projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny i Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB).
Przedmiar jest dokumentem pomocniczym przy obliczaniu ceny ofertowej.
Uwaga:
- Z PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYŁĄCZONA JEST ROZBIÓRKA ISTNIEJĄCEGO PODŁUŻNEGO ODWODNIENIA LINIOWEGO I BUDOWA W TYM MIEJSCU NOWEGO (w projekcie zagospodarowania terenu od miejsca opisanego jako „początek istniejącego odwodnienia liniowego do rozebrania i budowy” do miejsca opisanego jako „koniec istniejącego odwodnienia liniowego do rozebrania i budowy/początek projektowanego odwodnienia liniowego podłużnego nr 1”
- Z PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA JEST WYŁĄCZONA BUDOWA NOWEGO ODCINKA NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ, Z WYJĄTKIEM UZUPEŁNIENIA MIEJSC NACIĘĆ W ISTNIEJĄCYM ASFALCIE CELEM BUDOWY ZAPROJEKTOWANEGO ODWODNIENIA.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185879,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185879,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Usługowo-Handlowo-Transportowe WIKOS FRESH MIchał Strzelec
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6282262799
7.3.4) Miejscowość: Wygiełzów
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185879,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |