Opracowanie dokumentacji projektowej pn. „Rozbudowa dróg powiatowych nr 1389T nr 1399T na odcinku od miejscowości Bławatków stacji kolejowej Rykoszyn polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej”

Miasto i Gmina Piekoszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00570633
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00570633/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-30 09:10
Lokalizacja
Piekoszów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb8bf303-662a-4e95-981b-440a63cbad60
Identyfikator
9591478926
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ KOTULSKIKielce, PL · lot 0
269 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570633 z dnia 2024-10-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej pn. „Rozbudowa dróg powiatowych nr 1389T nr 1399T na odcinku od miejscowości Bławatków stacji kolejowej Rykoszyn polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Piekoszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010599

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Częstochowska 66A

1.5.2.) Miejscowość: Piekoszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-065

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@piekoszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piekoszow.biuletyn.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej pn. „Rozbudowa dróg powiatowych nr 1389T nr 1399T na odcinku od miejscowości Bławatków stacji kolejowej Rykoszyn polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb8bf303-662a-4e95-981b-440a63cbad60

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570633

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018168/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.2 ,,Opracowanie dokumentacji projektowych na budowę i rozbudowę dróg w Gminie Piekoszów"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

2. Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki - art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.

3. Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki — w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRO.271.2.21.2024.PK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozbudowa dróg powiatowych nr 1389T nr 1399T na odcinku od miejscowości Bławatków stacji kolejowej Rykoszyn polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ASART” Dariusz Kotulski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 867 203 85 27

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-326

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2024-10-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi