Dostawa oleju opałowego do szkół na terenie Gminy Sieradz
GMINA SIERADZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00570726
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00570726/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-30 09:28
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30af7947-323c-4245-9f61-ff4833b99538
- Identyfikator
- 8272162123
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570726 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego do szkół na terenie Gminy Sieradz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIERADZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 5
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 43 827 55 50
1.5.8.) Numer faksu: 43 822 32 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugsieradz.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugsieradz.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugsieradz.e-zp.finn.pl/procurements/105/procurement1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego do szkół na terenie Gminy Sieradz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30af7947-323c-4245-9f61-ff4833b99538
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570726
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039914/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa oleju opałowego do szkół na terenie Gminy Sieradz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532762
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZFZ.271.1.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 936990,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego o parametrach technicznych zgodnych z Polskimi Normami do szkół na terenie Gminy Sieradz na sezon grzewczy 2024 – 2027 w ilości ok. 261 000,00 litrów.
Przewidywane ilości dostaw do poszczególnych obiektów:
SP w Charłupi Małej - ok. 23 000 l rocznie,
SP w Dąbrowie Wielkiej - ok. 25 000 l rocznie,
SP w Kłocku - ok. 19 000 l rocznie,
SP w Rzechcie - ok. 20 000 l rocznie,
2) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia określonej w niniejszej specyfikacji przybliżonej ilości dostawy.
3) Dostawy realizowane będą sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego.
4) Zapotrzebowanie na ilość oleju składać będzie wskazany przez Zamawiającego pracownik. W zamówieniu określona będzie ilość, miejsce i termin dostawy. Zapotrzebowanie zgłoszone będzie w formie telefonicznej lub e-mailem na co najmniej 24 godziny przed terminem dostawy.
5) Miejsce dostawy:
a) Szkoła Podstawowa w Charłupi Małej im. Wojciecha Janczaka, Charłupia Mała, ul. Szkolna 15, 98-200 Sieradz,
b) Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej im. Teodora Goździkiewicza, Dąbrowa Wielka 19, 98-200 Sieradz
c) Szkoła Podstawowa w Kłocku im. Marii Konopnickiej, Kłocko 11, 98-200 Sieradz
d) Szkoła Podstawowa w Rzechcie im. Bohaterów Walk nad Wartą Września 1939, Rzechta 84, 98-200 Sieradz
6) Dostawy realizowane będą środkami transportu Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 968310,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 986580,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 973530,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-OIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spólka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8272304793
7.3.4) Miejscowość: Monice
7.3.5) Kod pocztowy: 98-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 973530,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-30| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |