Wymiana stolarki drzwiowej ppoż. stalowej do wiat śmietnikowych w budynku przy ul. Parkowej 58d i 58 f oraz drzwi wejściowych do budynków przy ul. Piłsudskiego 24a oficyna lewa i 24b oficyna II

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00570920
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00570920/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-30 10:10
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf82b9f9-6e87-48d4-b94e-d4f6d892ad16
Identyfikator
8521850722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie ram drzwiowych i okiennych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00570920 z dnia 2024-10-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki drzwiowej ppoż. stalowej do wiat śmietnikowych w budynku przy ul. Parkowej 58d i 58 f oraz drzwi wejściowych do budynków przy ul. Piłsudskiego 24a oficyna lewa i 24b oficyna II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 4309100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/stbs

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana stolarki drzwiowej ppoż. stalowej do wiat śmietnikowych w budynku przy ul. Parkowej 58d i 58 f oraz drzwi wejściowych do budynków przy ul. Piłsudskiego 24a oficyna lewa i 24b oficyna II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf82b9f9-6e87-48d4-b94e-d4f6d892ad16

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570920

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502236

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Tp 56/DZE/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 27234,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac remontowo-budowlanych wraz z montażem, polegających na dostawie i wymianie:
1) stolarki drzwiowej przeciwpożarowej stalowej do wiat śmietnikowych w budynku przy ul. Parkowej 58d i 58f
2) drzwi wejściowych do budynków przy ul. Piłsudskiego 24a oficyna lewa i 24b oficyna II
wraz z robotami towarzyszącymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną 52.205,03 zł przewyższa kwotę 27.234,53 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wobec powyższego zamawiając zobligowany jest unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
2024-10-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane