Dostawa licencji do wyświetlania filmów w Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie – w podziale na części
Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00571083
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00571083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-30 10:44
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f5ff442-bf29-4d88-8251-337e90f86b3b
- Identyfikator
- 9552447181
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00571083 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa licencji do wyświetlania filmów w Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie – w podziale na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368811319
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nad Duńczycą 1
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-655
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@centrumnauki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.centrumnauki.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0f5ff442-bf29-4d88-8251-337e90f86b3b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa licencji do wyświetlania filmów w Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie – w podziale na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f5ff442-bf29-4d88-8251-337e90f86b3b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079906/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa licencji do wyświetlania filmów w Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558880
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa licencji do filmu pt. Hazelnuts. In search of perfect planet do Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92110000-5 - Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
4.5.5.) Wartość części: 47347,17 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa licencji do filmu pt. Dark Universe dla Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92110000-5 - Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
4.5.5.) Wartość części: 43221,77 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa licencji do filmu pt. Voyage of the stars dla Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92110000-5 - Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
4.5.5.) Wartość części: 51475,36 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa licencji do filmu pt. Spark dla Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92110000-5 - Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
4.5.5.) Wartość części: 39888,44 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa przedłużenia licencji do filmu pt. The Secrets of Gravity dla Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92110000-5 - Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
4.5.5.) Wartość części: 16372,50 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa przedłużenia licencji do filmu pt. Expedition Reef dla Planetarium Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92110000-5 - Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
4.5.5.) Wartość części: 26137,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postepowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postepowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postepowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postepowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postepowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postepowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |