Druk i dostawa kalendarzy ściennych i biurkowych dla Muzeum Zamkowego w Malborku
MUZEUM ZAMKOWE W MALBORKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00571153
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00571153/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-30 10:57
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-892b75e0-ce92-4324-9e65-1006b71b7910
- Identyfikator
- 5791002043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00571153 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Druk i dostawa kalendarzy ściennych i biurkowych dla Muzeum Zamkowego w Malborku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM ZAMKOWE W MALBORKU
1.3.) Oddział zamawiającego: Zamek Malbork
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Starościńska 1
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 55 647 08 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zamek.malbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zamek.malbork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zamek_malbork1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Druk i dostawa kalendarzy ściennych i biurkowych dla Muzeum Zamkowego w Malborku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-892b75e0-ce92-4324-9e65-1006b71b7910
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571153
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059984/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.16 Druk i dostawa kalendarzy ściennych i biurkowych dla Muzeum Zamkowego w Malborku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538228
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2611.21.1.2024.da
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 12740,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest druk i dostawa kalendarzy ściennych i kalendarzy biurkowych dla Muzeum Zamkowego w Malborku w ilościach i rodzajach wskazanych w zestawieniu w OPZ tj. w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
2. Dostawa objęta przedmiotem zamówienia dodatkowo obejmuje: koszty transportu, ubezpieczenia na czas transportu oraz koszty wniesienia kalendarzy do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w:
1) załączniku nr 1 do SWZ: Projekt umowy,
2) załączniku nr 2 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).
4. Przedmiot zamówienia musi:
1) spełniać łącznie wszystkie wymagania postawione przez Zamawiającego w dokumentacji przetargowej, a w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia;
2) spełniać wymagane normy, posiadać stosowne certyfikaty, szczególnie dotyczące użytkowania produktów przez dzieci i młodzież (jeżeli są wymagane),
3) być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych,
4) być trwały, nie ulegać trwałym zniekształceniom, odbarwieniom (podstawka na kalendarz biurkowy musi być wykonana z naturalnego drewna, stabilna i odpowiednio wyważona do kart kalendarza, a jej poszczególne elementy są klejone lub łączone w sposób zapewniający wielorazowe użycie),
5) być estetyczny, precyzyjnie (starannie) wykonany,
6) zapewniać łatwe i bezproblemowe korzystanie z nich,
7) być wykonany techniką odpowiednią dla materiału na którym będzie dokonany nadruk,
8) być dopuszczony do obrotu na terenie UE,
9) spełniać wymagane normy, posiadać stosowne certyfikaty, szczególnie dotyczące użytkowania asortymentu przez dzieci i młodzież (jeżeli są wymagane).
5. Zgodnie z art. 99 ust 6 ustawy PZP Zamawiający w załączniku nr 2. do SWZ określił proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia (możliwość zastosowania innych materiałów oraz określone w tym zakresie wymagania Zamawiającego). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, zobowiązany jest do złożenia w formularzu oferty (załącznik nr 3 do SWZ oświadczenia dot. zastosowanych materiałów.
6. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP w sytuacji, gdyby w załącznikach do SWZ tj. projekcie umowy lub opisie przedmiotu zamówienia zawarto odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy PZP, a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, należy przyjąć, że każdej: normie, europejskiej ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe
30199792-8 - Kalendarze
22900000-9 - Różne druki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i z uwagi na brak możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32996,00 PLN
| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |