„Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 z napędem 100 % elektrycznym”.
Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00571345
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00571345/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-30 11:38
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-551c5c3d-aab3-4a2c-a7d3-141e26e209d0
- Identyfikator
- 5783125340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00571345 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 z napędem 100 % elektrycznym”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367431388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: szańcowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: epgk@epgk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.epgk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/epgk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Utrzymanie porządku i czystości na rzecz Gminy m.Elbląg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 z napędem 100 % elektrycznym”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-551c5c3d-aab3-4a2c-a7d3-141e26e209d0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571345
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529321
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP4-/EPGK/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a). Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 z napędem 100 % elektrycznym wg opisu technicznego stanowiącego załącznik 1 A do SWZ.
b). Zakup będzie finansowany ze środków finansowych uzyskanych z umowy pożyczki wspierającej zieloną transformację miast udzielonej Zamawiającemu przez Bank Gospodarki Krajowej. W związku z powyższym Zamawiający informuje, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pieniężne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości Zamówienia nie zostaną mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
c).Zakres zamówienia obejmuje dostawę pojazdu wraz z wyposażeniem i transport do siedziby Zamawiającego. Przedmiot dostawy nie może być prototypem, musi pochodzić z seryjnej produkcji oraz spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa, musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie starszy niż 2024, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2024. poz.1320 z 30.08.2024r.), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofert. Zamawiający odrzucił ofertę nr 1, zaś w ofercie nr 2 zaoferowana cena pojazdu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 821640 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 821640 PLN
| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |