Sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego dla szkół na terenie Gminy Galewice w ilości szacunkowej 100 000 litrów

Gmina Galewice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00571690
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00571690/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-30 12:43
Lokalizacja
Galewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5cecf6ce-8aae-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
Identyfikator
9970132876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi usuwania osadówOlej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

DROŚ SAWICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzystajń, PL · lot 0
501 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00571690 z dnia 2024-10-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego dla szkół na terenie Gminy Galewice w ilości szacunkowej 100 000 litrów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Galewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855073

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieluńska 5

1.5.2.) Miejscowość: Galewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-405

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@galewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.galewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/transakcja/853084

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego dla szkół na terenie Gminy Galewice w ilości szacunkowej 100 000 litrów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cecf6ce-8aae-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571690

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025723/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego dla szkół na terenie Gminy Galewice w ilości szacunkowej 100 000 litrów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00512638

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.RO.OŚ.271.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego, dla szkół na terenie Gminy Galewice w ilości szacunkowej 100.000 litrów, o następujących parametrach jakościowych:
 wartość opałowa - min. 42,6 MJ/kg,
 gęstość w 15º C (kg/m3) - max. 860,
 temperatura zapłonu (ºC) - min.56,
 zawartość siarki %(m/m) - max. 0,1,
 zawartość zanieczyszczeń stałych (mg/kg) – max. 24,
 pozostałość po spopieleniu %(m/m) - max.0,01,
 zawartość wody (mg/kg) - max.200,
 barwa wizualna – czerwona,

Miejsce dostawy i szacunkowe zapotrzebowanie:
Miejsce Ilość
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Galewicach 50.000 l
Szkoła Podstawowa w Ostrówku 20.000 l
Szkoła Podstawowa w Osieku 30.000 l
RAZEM (szacunkowo) 100.000 l

Dostawy będą realizowane na wskazane przez Zamawiającego miejsce, sukcesywnie, etapami, według potrzeb, w terminach, ilościach i miejscach wyznaczonych przez dyrektorów w/w placówek oświatowych - na podstawie telefonicznego zamówienia. Minimalne jednorazowe dostawy oleju napędowego grzewczego do jednego punktu mogą wynosić 5.000 litrów. Dostawy mogą być łączone jeżeli Odbiorcy złożą zapotrzebowanie w tym samym czasie.
Przy każdej dostawie wymagane jest dołączenie świadectwa jakości dostarczonej partii oleju, wystawionego przez producenta. Brak świadectwa jakości może stanowić podstawę do odmowy odbioru oleju. Zamawiający nie będzie ponosił żadnych innych kosztów, oprócz wymienionych przez Wykonawców w złożonych ofertach. Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie koszty i składniki związane z wykonaniem zamówienia między innymi: koszty transportu, załadunku, rozładunku i ubezpieczenia. Przedmiot zamówienia będzie przewożony transportem Wykonawcy. Wymieniona ilość oleju opałowego została ustalona w sposób szacunkowy i może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu w zależności od zapotrzebowania. Ewentualne zmiany ilości mogą być uzależnione w szczególności od warunków atmosferycznych panujących w sezonie grzewczym. Określone przez Zamawiającego orientacyjne ilości oleju opałowego nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy w sytuacji zapotrzebowania mniejszego, niż wstępnie oszacowane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90513600-2 - Usługi usuwania osadów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 501000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 507000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 501000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROŚ SAWICKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741771696

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 2

7.3.4) Miejscowość: Przystajń

7.3.5) Kod pocztowy: 42-141

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 501000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-10-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy