Specjalistyczna pielęgnacja 70 szt. drzew na terenie Arboretum Wojsławice – Ogrodzie Botanicznym UWr
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00571790
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00571790/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-30 13:07
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7f918df-d771-4b05-8393-82aa7fdb8987
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00571790 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Specjalistyczna pielęgnacja 70 szt. drzew na terenie Arboretum Wojsławice – Ogrodzie Botanicznym UWr
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: adriana.wiaderek@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9568861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Specjalistyczna pielęgnacja 70 szt. drzew na terenie Arboretum Wojsławice – Ogrodzie Botanicznym UWr2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7f918df-d771-4b05-8393-82aa7fdb8987
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571790
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054153/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.41 Specjalistyczna pielęgnacja 70 szt. drzew na terenie Arboretum Wojsławice – Ogrodzie Botanicznym UWr.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „W NATURZE – ochrona in situ i ex situ gatunków i siedlisk przyrodniczych w Arboretum Wojsławice OBUWR” współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447683
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.2711.53.2024.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 189946,66 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 64113,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Rodzaj zamówienia: usługa.
2. Zamawiający informuje, że usługa realizowana jest w ramach projektu pn. „W NATURZE – ochrona in situ i ex situ gatunków i siedlisk przyrodniczych w Arboretum Wojsławice OBUWR” współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.
3. Przedmiotem zamówienia jest specjalistyczna pielęgnacja 70 szt. drzew na terenie Arboretum Wojsławice – Ogrodzie Botanicznym UWr. Usługa polega na wykonaniu cięć technicznych i korygujących (formowanie i pielęgnacja koron drzew metodą alpinistyczną w tym cięcia sanitarne, pielęgnacyjne, wycofujące, koronkowe, imitujące naturalne wyłamania), a w szczególności na usunięciu drzew martwych, suszu gałęziowego w koronach drzew, ograniczeniu ekspansji bluszczu pospolitego.
4. Wyżej wymienione prace pielęgnacyjne w obrębie koron drzew oraz wycinkowe należy wykonać technikami linowymi bez użycia podnośników koszowych z powodu wąskich ścieżek i nieutwardzonego gruntu w pobliżu drzew zapobiegając nadmiernemu zagęszczeniu gruntu przez ciężki sprzęt.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Wykaz drzew do przeprowadzenia prac pielęgnacyjno-sanitarnych wskazany został w Załączniku nr 3a do SWZ.
6. Miejsce wykonania usługi: Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego Arboretum Wojsławice, Wojsławice 2, 58-230 Niemcza.
7. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia ze szczególną starannością i dbałością, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, złożoną ofertą, zasadami sztuki ogrodniczej oraz obowiązującymi przepisami prawa.
8. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia określony w niniejszej specyfikacji, w tym w Załączniku nr 3 i 3a do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty, której treść pozwoli Zamawiającemu na zweryfikowanie oferty pod względem jej zgodności z treścią SWZ.
9. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67242,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79920,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74520,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Andrzej Cichoń Arbor Service - lider
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Damian Gacek Treeworker - partner
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 882 181 95 21
7.3.4) Miejscowość: Bielawa
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74520,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |