„Budowa placu składowego osadów ustabilizowanych z zadaszeniem wraz z częściowym zagospodarowaniem terenu działki 183/7 obr. 0007 w m. Bierzwnik”
Gmina Bierzwnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00571858
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00571858/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-30 13:16
- Lokalizacja
- Bierzwnik, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3038b4d-8272-4606-9902-4e0ff6d2ece0
- Identyfikator
- 5941534297
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00571858 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa placu składowego osadów ustabilizowanych z zadaszeniem wraz z częściowym zagospodarowaniem terenu działki 183/7 obr. 0007 w m. Bierzwnik”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bierzwnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967030
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kopernika 2
1.5.2.) Miejscowość: Bierzwnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-240
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 95 7680130
1.5.8.) Numer faksu: 95 7680111
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@bierzwnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bierzwnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bierzwnik1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa placu składowego osadów ustabilizowanych z zadaszeniem wraz z częściowym zagospodarowaniem terenu działki 183/7 obr. 0007 w m. Bierzwnik”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3038b4d-8272-4606-9902-4e0ff6d2ece0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571858
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039785/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa placu składowego osadów ustabilizowanych z zadaszeniem, wyposażonego w system zbierania i odprowadzania odcieków, zewnętrzną instalację kanalizacyjną oraz elektryczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie publiczne dofinansowane zostanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475258
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZŚ.I.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa placu składowego osadów ustabilizowanych z zadaszeniem (wiatą), wyposażonego w system zbierania i odprowadzania odcieków (odwodnienie liniowe), zewnętrzną instalacją kanalizacyjną oraz instalacją elektryczną wraz z częściowy zagospodarowaniem terenu działki nr ewid. 183/7 obr. 0007 m. Bierzwnik.
Zakres, sposób wykonania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa - Załącznik nr 2 do SWZ, na którą składają się:
1) Projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany – właściwość starosty wraz z załącznikami,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
3) ostateczna decyzja pozwolenia na budowę wydane przez Starostę Choszczeńskiego.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie z ww. dokumentacją, niniejszą SWZ uzgodnieniami, decyzjami administracyjnymi.
3. Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego obejmuje:
- roboty ziemne,
- roboty fundamentowe,
- wykonanie ścian przyziemia,
- wykonanie konstrukcji talowej (rama),
- wykonanie pokrycia dachu,
- wykonanie elewacji,
- wykonanie instalacji sanitarnych,
- wykonanie instalacji elektrycznych.
Roboty budowlane obejmują:
Budowę placu składowego osadów ustabilizowanych o nawierzchni szczelnej (beton szczelny) i wymiarach zewnętrznych 13,84 m x 16,77 m, wyposażonego w system zbierania i odprowadzania odcieków (odwodnienie liniowe), zadaszonego dachem jednospadowym (pokrycie z blachy trapezowej ) o konstrukcji stalowej, jednonawowej, z jednej strony podpartej na słupach stalowych, z drugiej na ścianie, oraz wykonanie ciągów komunikacyjnych (51,43 m2) z kostki betonowej (polbruk) gr. 8 cm na posypce cementowo-piaskowej 3 cm i żwirowo-piaskowej gr. 15 cm. Pod powierzchnią utwardzoną projektowanych nawierzchni komunikacyjnych przy placu składowym, należy usunąć warstwę humusu na głębokości min. 30 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262210-6 - Fundamentowanie
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 555000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 720000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 555000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane RAJ Rafał Włodarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941485133
7.3.3) Ulica: Zieleniewo 3
7.3.4) Miejscowość: Bierzwnik
7.3.5) Kod pocztowy: 73-240
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 555000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-30| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |