Wykonanie przebudowy Hali Wysokiej na Laboratorium technologiczne zrównoważonych procesów syntezy, przetwórstwa i recyklingu biopolimerów w Gmachu Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00571871
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00571871/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-30 13:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ecddce25-a244-4e5a-9b2e-74adbc84aae6
Identyfikator
5250005834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianTynkowanieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie ścianek działowychRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie wyrobów metalowychElementy gotoweInstalowanie zabudowanych mebli

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ DUDA-GROMADAKonstancin Jeziorna,, PL · lot 0
5 268 524,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00571871 z dnia 2024-10-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy Hali Wysokiej na Laboratorium technologiczne zrównoważonych procesów syntezy, przetwórstwa i recyklingu biopolimerów w Gmachu Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wch@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/983268

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie przebudowy Hali Wysokiej na Laboratorium technologiczne zrównoważonych procesów syntezy, przetwórstwa i recyklingu biopolimerów w Gmachu Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecddce25-a244-4e5a-9b2e-74adbc84aae6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571871

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025337/44/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.78 Przebudowa Hali Wysokiej na Laboratorium technologiczne zrównoważonych procesów syntezy, przetwórstwa i recyklingu biopolimerów w Gmachu Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521253

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZPiZ.261.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wykonanie przebudowy Hali Wysokiej na Laboratorium technologiczne zrównoważonych procesów syntezy, przetwórstwa i recyklingu biopolimerów w Gmachu Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej w Warszawie, przy ul. Koszykowej 75. Przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 9 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45223821-7 - Elementy gotowe

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4612442,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4612442,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4612442,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BICHEK Usługi Remontowo- Budowlane Janusz Duda- Gromada

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 145954603

7.3.3) Ulica: Jana Sobieskiego 33A

7.3.4) Miejscowość: Konstancin Jeziorna

7.3.5) Kod pocztowy: 05-510

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5268524,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 600 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Wynagrodzenie za wykonanie robót budowlanych oraz robót i usług towarzyszących stanowiących przedmiot umowy, - zamówienia podstawowe 4 612 442,60 PLN.
2. Wynagrodzenie za wykonanie robót budowlanych i dostaw stanowiących przedmiot umowy, które Zamawiający przewiduje zrealizować na zasadach prawa opcji 656 082,00 PLN.
2024-10-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane