Wykonanie pętli indukcyjnych oraz demontaż i montaż czujników parkingowych
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00572022
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00572022/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-30 13:38
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d99b2169-6474-449d-870c-acc06d73a9dd
- Identyfikator
- 7541013696
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00572022 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie pętli indukcyjnych oraz demontaż i montaż czujników parkingowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU
1.3.) Oddział zamawiającego: MZD w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530546013
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. płk. Witolda Pileckiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umopole.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.umopole.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie pętli indukcyjnych oraz demontaż i montaż czujników parkingowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d99b2169-6474-449d-870c-acc06d73a9dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572022
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019373/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Wykonanie pętli indukcyjnych oraz montaż i demontaż czujników parkingowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NP.260.44.2024.P
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty w zakresie wykonywania i podłączania pętli indukcyjnych na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną na terenie miasta Opola, montaż i demontaż czujników parkingowych zlokalizowanych w strefie płatnego parkowania miasta Opola oraz na parkingach zlokalizowanych poza strefą płatnego parkowania na terenie miasta Opola oraz dostawa czujników parkowania.
Realizacja robót przeprowadzona będzie zgodnie ze wzorem umowy i specyfikacją techniczną, obowiązującymi przepisami, polskimi normami i zasadami wiedzy technicznej oraz należytą starannością w odniesieniu do ich wykonania, bezpieczeństwem, dobrej jakości i właściwą organizacją i oznakowaniem.
Szacowany zakres prac przewidzianych do realizacji :
A. Pętle indukcyjne
• Wykonanie i podłączenie pętli indukcyjnych – 25 szt.
B. Czujniki parkingowe
• Demontaż czujników parkingowych wraz z wypełnieniem otworu – 20 szt.
• Demontaż czujników parkingowych bez wypełniania otworu – 20 szt.
• Montaż czujników parkingowych z wierceniem otworu – 80 szt.
• Montaż czujników parkingowych w istniejącym otworze – 10 szt.
C. Dostawa czujników parkingowych
• Dostawa czujników parkingowych – 50 szt.
Szczegółowy opis przedmioty został zawarty w załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34923000-3 - Sprzęt do kontroli ruchu drogowego
50232000-0 - Usługi w zakresie konserwacji publicznych instalacji oświetleniowych i sygnalizatorów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie z art. 255 pkt 3 u.p.z.p. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę: 187 575,00 zł, której nie może zwiększyć do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty, której wartość wynosi: 736 462,50 zł.
| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |