Remont dachów oraz wymiana pokrycia dachowego z płyt eternitowych na pokrycie z dachówki w budynkach należących do zasobu Gminy Kcynia
Gmina Kcynia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00572150
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00572150/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-30 13:58
- Lokalizacja
- Kcynia, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b5e1229-a0e1-409d-b0b1-3f68be731480
- Identyfikator
- 5581800979
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00572150 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachów oraz wymiana pokrycia dachowego z płyt eternitowych na pokrycie z dachówki w budynkach należących do zasobu Gminy Kcynia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kcynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350872
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 23
1.5.2.) Miejscowość: Kcynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-240
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kcynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kcynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9687821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachów oraz wymiana pokrycia dachowego z płyt eternitowych na pokrycie z dachówki w budynkach należących do zasobu Gminy Kcynia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b5e1229-a0e1-409d-b0b1-3f68be731480
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572150
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034467/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont dachów w budynkach należących do zasobu Gminy Kcynia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509967
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-RI.271.1.968782.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja zamówienia w zadaniu nr 1 obejmuje remont pokrycia dachu budynku mieszkalnego zlokalizowanego pod adresem Chwaliszewo 22, na które składają się w szczególności:a) roboty rozbiórkowe:
ustawienie rynny do gruzu oraz jej rozebranie (ok. 24 m),
wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki (ok. 0,7 m3),
b) roboty montażowe:
obróbki z blachy ocynkowanej – kominy (ok. 2,7 m2),
ścięcie, nacięcie i podklejenie nierówności papy na dachu,
pokrycie dachów papą termozgrzewalną dwuwarstwowo, papa nawierzchniowa typu PYE PV250 S52 + papa podkładowa typu PYE PV250 S40 (ok. 99,0 m2),
wyczyszczenie rynien (ok. 40 mb),
dwukrotne malowanie rynien (ok. 40 mb),
c) kominy:
rozbiórka betonowych czapek kominowych oraz odbicie tynków na kominach,
przemurowanie kominów z cegły pełnej ponad dachem (ok. 0,5 m3),
umocowanie siatki i wypełnienie oczek siatki cięto-ciągnionej na ścianach, stropach zaprawą cementową (ok. 3,5 m2),
uzupełnienie tynków na kominach (ok. 3,5 m2),
deskowanie konstrukcji betonowej czapek kominowych i uzupełnienie betonem b-20,
badanie kominiarskie wraz z czyszczeniem przewodów wszystkich kominów (2 szt.),
d) demontaż instalacji odgromowej:
demontaż przewodów uziemiających i odgromowych z płaskownika ułożonych na dachu płaskim (ok. 39 mb) oraz demontaż przewodów uziemiających i odgromowych o przekroju pręta do 120 mm mocowanych na wspornikach na ścianie (ok. 8 m),
demontaż wsporników instalacji uziemiającej ze ścian (ok. 8 szt.),
demontaż wsporników instalacji odgromowej z uchwytów na dachu (ok. 40 szt.),
e) montaż nowej instalacji odgromowej:
montaż iglic na dachu z gotowymi kotwami (ok. 4 kpl.),
montaż wsporników naciągowych z 1 przelotką na dachu (ok. 4 szt.),
montaż zwodów poziomych nieprażalnych z pręta 10 mm do dachu płaskiego na wspornikach klejonych (ok. 39 mb),
montaż przewodów odprowadzających instalacji odgromowej na budynku (ok. 16 mb),
montaż wsporników naciągowych (ok. 8 szt.),
łączenie pręta 10 mm na dachu za pomocą złączy skręcanych krzyżowych oraz montaż złączy kontrolnych do połączenia drut – płaskownik w instalacji (ok. 10 szt.),
spawanie przewodów uziemiających wykonanych z bednarki w wykopie (ok. 12 szt.),
badania i pomiary instalacji odgromowej,
f) drabina wejściowa na dach:
demontaż drabiny zewnętrznej o dł. ok. 4 m oraz montaż nowej drabiny o dł. ok. 6,50 m – 1 kpl.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262522-6 - Roboty murarskie
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45410000-4 - Tynkowanie
4.5.5.) Wartość części: 26662,59 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja zamówienia w zadaniu nr 2 obejmuje remontu dachu wraz z dociepleniem styropapą budynku mieszkalno-użytkowego zlokalizowanego pod adresem Kowalewko 36, na które składają się w szczególności:a) roboty rozbiórkowe:
ustawienie rynny do gruzu oraz jej rozebranie (ok. 24 m),
rozebranie rynien i rur spustowych nie nadających się do użytku (ok. 86 mb),
rozebranie obróbek blacharskich (ok. 25 m2),
wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki (ok. 2,95 m3),
b) roboty montażowe:
montaż belek drewnianych o dł. ponad 2 m przy okapie, belki w przekroju 14x10 (ok. 0,8 m3),
wiercenie otworów i osadzenie w podłoży kołków rozporowych 56 szt.,
izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe z płyt Styro papy gr. 15 cm, poziome na wierzchu konstrukcji na kleju, styropian EPS 100 laminowany papą asfaltową na włóknie szklanym, klejone masą bitumiczną do podłoża na zagruntowane podłoże (ok. 192,0 m3),
obróbki z blachy ocynkowanej pas pod rynnowy, pas nadrynnowy i kominy (ok. 44 m2),
pokrycie dachów papą termozgrzewalną jednowarstwowo, papa nawierzchniowa typu PYE PV250 S52 – ok. 192,0 m2,
montaż rynien dachowych o śr. 15 cm z blachy stalowej ocynkowanej (ok. 56 mb) i zbiorniczki 4 szt.,
montaż rur spustowych z kolankami o śr. 10 – 120 cm z blachy ocynkowanej (ok. 29 mb),
uzupełnienie o dł. do 2 mb rur wentylacyjnych (ok. 4 szt.),
demontaż i ponowny montaż masztu antenowo – internetowego z ponownym ustawieniem, wymianą odciągów z linek i regulacją, malowanie masztu (1 kpl.),
c) kominy:
rozbiórka betonowych czapek kominowych oraz odbicie tynków na kominach,
przemurowanie kominów z cegły pełnej ponad dachem (ok. 2,5 m3),
umocowanie siatki i wypełnienie oczek siatki cięto-ciągnionej na ścianach, stropach zaprawą cementową (ok. 8,0 m2),
uzupełnienie tynków na kominach (ok. 11,0 m2),
deskowanie konstrukcji betonowej czapek kominowych i uzupełnienie betonem b-20,
badanie kominiarskie wraz z czyszczeniem przewodów wszystkich kominów (4 szt.),
d) demontaż instalacji odgromowej:
demontaż przewodów uziemiających i odgromowych z płaskownika ułożonych na dachu płaskim (ok. 130 mb) oraz demontaż przewodów uziemiających i odgromowych o przekroju pręta do 120 mm, mocowanych na wspornikach na ścianie (ok. 35 mb),
demontaż wsporników instalacji uziemiającej ze ścian (ok. 30 szt.),
demontaż wsporników instalacji odgromowej z uchwytów na dachu (ok. 130 szt.),
e) montaż nowej instalacji odgromowej:
montaż iglic na dachu z gotowymi kotwami (ok. 10 kpl.),
montaż wsporników naciągowych z 1 złączką przelotową naprężającą na dachu (ok. 10 szt.),
montaż zwodów poziomych nieprażalnych z pręta 10 mm do dachu płaskiego na wspornikach klejonych (ok. 130 mb),
montaż przewodów odprowadzających instalacji odgromowej na budynku (ok. 32 mb),
montaż wsporników naciągowych (ok. 60 szt.),
łączenie pręta 10 mm na dachu za pomocą złączy skręcanych krzyżowych (ok. 42 szt.) oraz montaż złączy kontrolnych do połączenia drut – płaskownik w instalacji (ok. 12 szt.),
spawanie przewodów uziemiających wykonanych z bednarki w wykopie (ok. 12 szt.),
badania i pomiary instalacji odgromowej (ok. 12 szt.),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262522-6 - Roboty murarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45312310-3 - Ochrona odgromowa
4.5.5.) Wartość części: 100143,32 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja zamówienia w zadaniu nr 3 obejmuje wymianę pokrycia dachowego z płyt eternitowych na pokrycie z dachówki w budynku przy ul. Wyrzyskiej 10 w Kcyni, na które składają się w szczególności:a) roboty rozbiórkowe:
wykonanie daszków zabezpieczających (ok. 10 m2),
wykonanie, ustawienie, rozebranie rynny do gruzu oraz jej rozebranie (ok. 20 mb),
rozebranie pokrycia dachowego z płyt azbestowo-cementowych w ilości ok. 206 m2 oraz ich składowanie na paletach, opisanie i zabezpieczenie folią (zgodnie z ustawą z dn. 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska - Dz.U.2024.54 t.j. ze zm.),
zabezpieczenie przeciwdeszczowe połaci dachowej oraz ołacenie dachu (ok. 193 m2),
rozebranie rynien i rur spustowych nienadających się do użytku (ok. 40 mb),
rozebranie obróbek blacharskich (ok. 10 m2),
wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki ( ok. 4 m3),
b) roboty montażowe:
wzmocnienie krokwi przez nabicie dwustronne desek (ok. 140 mb),
uzupełnienie ścian lub zamurowanie otworów, wykonanie pasów tynków zwykłych,
izolacje cieplne i akustyczne z płyt wełny mineralnej układanych w połaci dachu (ok. 90 m2),
ułożenie na krokwiach membrany (ok. 193 m2),
ołacenie połaci dachowych łatami 38 × 50 w rozstawie do 16 cm (ok. 193 m2),
deskowanie połaci dachowych z tarcicy nasyconej (ok. 23 m2),
obróbki z blachy powlekanej (ok. 8 m2),
montaż 15 m łaty kalenicowej i wiatrownic (ok. 0,15 m3),
wykonanie pokrycia dachowego z dachówki karpiówki (ok. 193 m2),
montaż rynien dachowych o śr. 15 cm z blachy stalowej ocynkowanej (ok. 31 mb) i zbiorniczków (ok. 4 szt.),
montaż rur spustowych z kolankami o śr. 12 cm z blachy ocynkowanej (ok. 20 mb),
osadzenie w połaci dachowej 2 szt. okien oraz 1 szt. wyłazu dachowego,
uzupełnienie poziomych ław kominiarskich oraz stopni kominiarskich,
c) kominy:
odbicie tynków wewnętrznych na kominach (poddasze) (ok. 11 m2),
przemurowanie kominów z cegły pełnej ponad dachem (ok. 1,4 m3),
umocowanie siatki i wypełnienie oczek siatki cięto-ciągnionej na ścianach, stropach zaprawą cementową (ok. 8 m2),
uzupełnienie tynków na kominach (ok. 11 m2),
spoinowanie ścian zaprawą cementową oraz uzupełnienie rolek z cegieł na zaprawie cementowej,
badanie kominiarskie wraz z czyszczeniem przewodów wszystkich kominów (3 szt.),
d) roboty dot. dachu płaskiego papowego:
rozbiórka pokrycia z papy na dachach drewnianych 2 warstwy (ok. 24 m2),
rozebranie obróbek blacharskich (ok. 2 m2),
wywóz wraz z kosztem utylizacji papy,
wymiana deskowania dachu (ok. 12 m2),
izolacje cieplne i akustyczne z wełny mineralnej układane na dachu (ok. 18 m2),
przemurowanie połaci kominów z cegieł oraz uzupełnienie czapek kominowych,
wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki (ok. 0.3 m3),
naprawa pokryć dachowych papą termozgrzewalną gr. 5,2 mm – dwuwarstwowo pokrycie z papy podkładowej oraz papy wierzchniego krycia (ok. 24 m2),
montaż rynien dachowych o śr. 15 cm z blachy stalowej ocynkowanej (ok. 4 mb),
uzupełnienie obróbek blacharskich (ok. 8 m2).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262522-6 - Roboty murarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45262660-5 - Usuwanie azbestu
4.5.5.) Wartość części: 163607,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92250,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92250,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi dekarskie Tomasz Janeczko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 369891450
7.3.4) Miejscowość: Gostusza
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92250,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-17Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |