Zakup i dostawa fabrycznie nowego, elektrycznego 5-osobowego samochodu, przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku” w Warszawie.
Centrum Wsparcia Społecznego "Na Tragówku"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00572159
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00572159/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-30 13:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77225672-35dc-43fd-a439-ccb037a236fc
- Identyfikator
- 5242998677
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00572159 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego, elektrycznego 5-osobowego samochodu, przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku” w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Wsparcia Społecznego "Na Tragówku"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527773889
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotra Wysockiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-371
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.zieba@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.natargowku.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77225672-35dc-43fd-a439-ccb037a236fc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa fabrycznie nowego, elektrycznego 5-osobowego samochodu, przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku” w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77225672-35dc-43fd-a439-ccb037a236fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572159
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00550736/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa samochodu elektrycznego 5-osobowego dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich na potrzeby Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555511
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CWST.30.26.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, elektrycznego 5-osobowego samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym co najmniej jednej osoby na wózku inwalidzkim, wyprodukowanego w roku 2023 lub 2024.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert niepodlegających odrzuceniu.| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |