„Zamówienie podobne w ramach realizacji zamówienia podstawowego „Rozbudowa fragmentu ulicy Św. Marcin na odcinku od Mostu Uniwersyteckiego do al. Niepodległości .. (zakres 4) oraz (zakres 2.1)”
Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00572448
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00572448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-30 14:46
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14d97deb-76cb-4716-a774-303cbe7cdb05
- Identyfikator
- 7831711486
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00572448 z dnia 2024-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zamówienie podobne w ramach realizacji zamówienia podstawowego „Rozbudowa fragmentu ulicy Św. Marcin na odcinku od Mostu Uniwersyteckiego do al. Niepodległości .. (zakres 4) oraz (zakres 2.1)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302689539
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Wiosny Ludów 2
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-831
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: +48 519351454
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pim.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pim.poznan.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2090001440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kolegiacki 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-831
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mim@man.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.pl/mim/main/kontakt.html
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: AQUANET SA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7770003274
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dolna Wilda 126
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-492
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klient@aquanet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.aquanet.pl/
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zamówienie podobne w ramach realizacji zamówienia podstawowego „Rozbudowa fragmentu ulicy Św. Marcin na odcinku od Mostu Uniwersyteckiego do al. Niepodległości .. (zakres 4) oraz (zakres 2.1)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14d97deb-76cb-4716-a774-303cbe7cdb05
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467792
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
- w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego (umowa nr RU-198/PIM/21/JK/2020-281 została zawarta dnia 25/10/2021 r.), na zadanie pn.: „Rozbudowa fragmentu ulicy Św. Marcin na odcinku od Mostu Uniwersyteckiego do al. Niepodległości wraz ze skrzyżowaniem z al. Niepodległości oraz ul. Towarową” (zakres 4) oraz „Rozbudowa fragmentu ulicy Św. Marcin na odcinku od al. Niepodległości do ul. Gwarnej” (zakres 2.1) w ramach projektu „Program Centrum – etap I – przebudowa tras tramwajowych wraz z uspokojeniem ruchu samochodowego w ulicach Św. Marcin, Fredry, .. ” - postępowanie numer PIM/03/21/ZP6/2020-281;
- dotychczasowemu Wykonawcy robót budowlanych;
- zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych ;
- a takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego;
- i jest zgodne z jego przedmiotem;
- oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości).
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ea78be43-21b9-4bef-9da8-d446ab8ca747
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIM/08/24/ZP34/2020-281
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1266060,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Zamówienie podobne w ramach realizacji zamówienia podstawowego „Rozbudowa fragmentu ulicy Św. Marcin na odcinku od Mostu Uniwersyteckiego do al. Niepodległości wraz ze skrzyżowaniem z al. Niepodległości oraz ul. Towarową” (zakres 4) oraz „Rozbudowa fragmentu ulicy Św. Marcin na odcinku od al. Niepodległości do ul. Gwarnej” (zakres 2.1)”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TORMEL Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TERLAN Sp. z o.o. ul. Lutycka 95 60-478 Poznań
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634149843
7.3.3) Ulica: ul. Przemyska 5
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-324
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1266060,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie jest podzielone na części:- Część 1 – w imieniu Miasta Poznań - polegające na wykonaniu: montażu kabli zasilających słupy, sterowania oświetleniem
w zakresie 4, dodatkowego oznakowania pionowego i poziomego wraz z wyznaczeniem buspasu, zwiększenia ilości
usuwania oznakowania poziomego metodą WATER-JET, oznakowania SIM, okablowania i montażu szafy do syreny
alarmowej, oprawy iluminacji CK Zamku, montażu osprzętu do słupów trakcyjno-oświetleniowych (sterowniki i switche),
nowego słupa na al. Niepodległości, szafy SO 897-2, demontażu słupa oświetleniowego przy bramie wjazdowej do CK
Zamku, linii kablowych wzdłuż al. Niepodległości między szafą SO564 a słupami z lewej i z prawej strony przy ul. Taylora,
pętli indukcyjnych w torowisku na zakresie 4, dodatkowych prac związanych z DOR;
CPV:
45000000-7 roboty budowlane
45330000-9 roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 roboty instalacyjne elektryczne
- Część 2 – w imieniu AQUANET S.A.- polegające na wykonaniu dodatkowej komory pomiarowej – punktu pomiarowego nr
57 na sieci wodociągowej DN 300 mm.
CPV:
45000000-7 roboty budowlane
45330000-9 roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
| 2024-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |