Dostawy dostawa samochodu dostawczego do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokółce
POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W SOKÓŁCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00572939
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00572939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-31 08:13
- Lokalizacja
- Sokółka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c30fc6d1-de85-482b-9317-4dc864896665
- Identyfikator
- 5451505118
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00572939 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy dostawa samochodu dostawczego do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokółce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W SOKÓŁCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667047
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 13
1.5.2.) Miejscowość: Sokółka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857112327
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sokolka.piw@wetgiw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.piwsokolka.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c30fc6d1-de85-482b-9317-4dc8648966651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy dostawa samochodu dostawczego do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokółce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c30fc6d1-de85-482b-9317-4dc864896665
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227638/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Samochodu dostawczego do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokółce przy ul. 3 Maja 13
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518634
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIW.AG.2600.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu dostawczego do Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sokółce.
2. Samochód musi spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo i ruchu drogowym (Dz. U. z 2023 r. poz. 1047 ze zm.) i w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2016 r. poz. 2022 ze zm.).
3. Zaoferowany samochód musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku, nieużywany, nie powystawowy, ani nie wykorzystywany do pokazów i prezentacji. Wykonawca musi mieć względem jego tytuł prawny do jego sprzedania, musi być wolny od wad fizycznych i prawnych, wolny od praw osób trzecich, nie może być przedmiotem żadnego postepowania ani zabezpieczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie oferty zostały odrzuconeSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |