Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2024/2025

GMINA ŚWIERKLANIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00573032
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00573032/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-31 08:34
Lokalizacja
Świerklaniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d84faff5-fe57-4071-8700-b649336be8f2
Identyfikator
6452538356
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńUsługi sprzątania i zamiatania ulic

Wykonawcy

1 przyznane

JADWIGA MAŁCZAKNakło Śl., PL · lot 0
689 446,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00573032 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIERKLANIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 3

1.5.2.) Miejscowość: Świerklaniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-622

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ugswierklaniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-swierklaniec

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugswierklaniec.logintrade.net/zapytania_email,175422,314576455d19cd8928db19b13dc301ad.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d84faff5-fe57-4071-8700-b649336be8f2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573032

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042969/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Zimowe utrzymanie dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501349

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ,271.2.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie umowy związanej z zimowym utrzymaniem dróg gminnych na terenie Gminy Świerklaniec w sezonie 2024/2025. Zakres zamówienia obejmuje:
a) pełnienie funkcji koordynatora zimowego utrzymania dróg
b) zimowe utrzymanie dróg (zwane dalej ZUD). Zakres określono w następujących załącznikach do SWZ, gdzie określono podział sołectw na grupy działania:
• Wykaz dróg gminnych na terenie sołectwa Świerklaniec,
• Wykaz dróg gminnych na terenie sołectwa Nakło Śląskie,
• Wykaz dróg gminnych na terenie sołectwa Orzech,
• Wykaz dróg gminnych na terenie sołectwa Nowe Chechło.
c) pozimowe zamiatanie dróg.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do specyfikacji warunków zamówienia:
• opis przedmiotu zamówienia - załącznik numer 1,
• wykaz ulic – załącznik nr 1a,
• formularz cenowy – załącznik nr 2a,
• projekt umowy - załącznik numer 6.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 689446,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 824891,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 689446,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FU Jadzia Jadwiga Małczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6452473674

7.3.4) Miejscowość: Nakło Śl.

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 689446,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi