"Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach- etap 3 wraz z modernizacją istniejących pompowni wody"

Związek Komunalny "Wodociąg Lisowice"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00573191
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00573191/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-31 09:11
Lokalizacja
Prochowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2161585d-266c-4cf3-9ccc-3c34339376a6
Identyfikator
6911966673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychGotowe elementy i części składoweInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

HYDRO-MARKO sp. z o.o. Sp.K.Jarocin, PL · lot 0
5 162 310 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00573191 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach- etap 3 wraz z modernizacją istniejących pompowni wody"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Komunalny "Wodociąg Lisowice"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390183142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Prochowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-230

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zkwl@wodociaglisowice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wodociaglisowice.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.wodociaglisowice.com.pl/172-zamowienia-publiczne.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zbiorowe zaopatrzenie w wodę

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach- etap 3 wraz z modernizacją istniejących pompowni wody"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2161585d-266c-4cf3-9ccc-3c34339376a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573191

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00075917/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach - etap 3 wraz z modernizacją istniejacych pompowni wody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455835

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZK.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ostatniego 3 etapu rozbudowy SUW w Lisowicach mającego zapewnić zaopatrzenie w wodę w odpowiedniej ilości oraz o odpowiedniej jakości odbiorców zlokalizowanych w miejscowościach położonych na obszarze gmin: Prochowice, Kunice oraz Ruja wraz z modernizacją istniejących przepompowni wody.
Inwestycja będzie polegała na :
1. poprawie stanu technicznego drogi dojazdowej do obiektu Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach;
2. oczyszczeniu i wymianie obudowy studni głębinowej nr 1;
3. montażu instalacji dozoru obiektu SUW (monitoring);
4. montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie SUW;
5. remoncie pompowni wody w Szczytnikach nad Kaczawą wraz z wymianą szafy sterującej, ogrodzenia obiektu oraz montażem instalacji dozoru obiektu (monitoring), demontaż zbiorników ciśnieniowych hydroforowych wbudowanych w latach 1980;
6. remoncie pompowni wody w Dąbiu : czyszczenie z osadów wnętrz zbiorników wody 2x400 m2 wraz z wymiana armatury wodociągowej i bhp schody z koszem wewnątrz zbiornika na stal nierdzewną, montaż schodów na skarpach zbiornika wody czystej, wymiana ogrodzenia, wymiana 4 szt. słupów oświetleniowych wraz z oprawami;
7. remoncie pompowni wody w Rogoźniku : remont instalacji ssawnej i tłocznej, wymiana zestawu pomp wraz z szafą sterującą, zabudowa agregatu prądotwórczego, wymiana ogrodzenia, czyszczenie ścian kontenera, wylewka nowej posadzki, ułożenie płytek w kontenerze, wymiana elewacji na zbiornikach, malowanie zbiorników, wymiana pokrycia, wymiana armatury wodociągowej i bhp wewnątrz zbiornika oraz na zewnątrz zbiorników na nierdzewne, czyszczenie z osadów wewnątrz zbiorników wody 2x200 m2;
8. remoncie tzw. małej pompowni w Rogoźniku : wymiana zestawu pompowego, zestawu ssąco- tłocznego, wymiana szafy zasilania, czyszczenie kontenera, wymiana ogrodzenia;
9. remoncie pompowni w Bieniowicach wraz z wymianą zestawu pompowego (ssanie DN90, tłoczenie DN90), wymiana drzwi wejściowych.
Wykonanie ostatniego - 3 etapu prac rozwiąże na wiele kolejnych lat problem z zaopatrzeniem w wodę o odpowiedniej jakości i ciśnieniu nie tylko dla obecnych, ale i przyszłych jej odbiorców. Równie istotnym efektem będzie zapewnienie należytego poziomu zabezpieczenia przeciwpożarowego okolicznym mieszańcom i lokalnym przedsiębiorcom. Dokończenie inwestycji przyczyni się do inwestycyjnego uatrakcyjnienia regionu, pobudzając jego rozwój gospodarczy i tworzenie nowych miejsc pracy.

Inwestycja będzie realizowana na czynnych, pracujących obiektach, które w trakcie robót muszą zapewnić zasilanie sieci wodociągowej i odbiorców w wodę.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego według dokumentacji technicznej pn. „Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lisowicach – etap 3 wraz z modernizacją istniejących pompowni wody”, która stanowi Zał. Nr 6 do SWZ.
Dokumentacja techniczna dotycząca zamówienia:
1. Działanie 3A :
1) projekt wykonawczy – Droga dojazdowa do SUW w Lisowicach;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
3) przedmiar robót.
2. Działanie 3B-3H :
1) projekt wykonawczy :
a) branża architektoniczna :

 działanie 3B – remont kontenerowego budynku przepompowni wody w Szczytnikach nad Kaczawą;
 działanie 3C – remont przepompowni wody w Rogoźniku;
 działanie 3D – remont zbiorników wody, przebudowa kontenerowego budynku przepompowni wody i budowa wiaty wolnostojacej w Rogoźniku;
 działanie 3E – remont zbiorników wody wraz z przebudową urządzeń budowlanych w Dąbiu;
 działanie 3F – remont kontenerowego budynku przepompowni wody w Bieniowicach wraz z budową przyłącza kanalizacji sanitarnej;
 działanie 3G – remont ujęcia i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz monitoringu na stacji uzdatniania wody w Lisowicach;
b) branża konstrukcyjno-budowlana - przepompownia i zbiorniki wody w m. Rogoźnik;
c) branża konstrukcyjno-budowlana – zbiorniki i przepompownia wody w m. Dąbie;
d) branża technologiczno- sanitarna :
 działanie 3B – remont kontenerowego budynku przepompowni wody w Szczytnikach nad Kaczawą;
 działanie 3C – remont przepompowni wody w Rogoźniku;
 działanie 3D – remont zbiorników wody, przebudowa kontenerowego budynku przepompowni wody i budowa wiaty wolnostojącej w Rogoźniku;
 działanie 3E – remont zbiorników wody wraz z przebudową urządzeń budowlanych w Dąbiu;
 działanie 3F – remont kontenerowego budynku przepompowni wody w Bieniowicach wraz z budową przyłącza kanalizacji sanitarnej;
 działanie 3G – remont ujęcia i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz monitoringu na stacji uzdatniania wody w Lisowicach;
e) branża elektryczna i AKPIA :
 działanie 3B – remont kontenerowego budynku przepompowni wody w Szczytnikach nad Kaczawą;
 działanie 3C – remont przepompowni wody w Rogoźniku;
 działanie 3D – remont zbiorników wody, przebudowa kontenerowego budynku przepompowni wody i budowa wiaty wolnostojącej w Rogoźniku;
 działanie 3E – remont zbiorników wody wraz z przebudową urządzeń budowlanych w Dąbiu;
 działanie 3F – remont kontenerowego budynku przepompowni wody w Bieniowicach wraz z budową przyłącza kanalizacji sanitarnej;
 działanie 3G – remont ujęcia i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz monitoringu na stacji uzdatniania wody w Lisowicach;
 montaż instalacji fotowoltaicznej na przepompowni wody w Golance Dolnej.
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
3) przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5162310,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5162310,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5162310,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-MARKO sp. z o.o. Sp.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000454935

7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 139

7.3.4) Miejscowość: Jarocin

7.3.5) Kod pocztowy: 63-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5162310,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane