Przetarg nieograniczony na dostawę cyfrowego aparatu RTG płucno-kostnego stacjonarnego wraz z wyposażeniem na potrzeby Zakładu Diagnostyki Obrazowej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 756137-2023
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2023-12-13
- Wartość
- 1 499 190 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422513061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
PARTNER4MEDICINE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNALeszno, PL · lot LOT-0001
1 499 190 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.