Montaż instalacji oczyszczania ścieków posekcyjnych w systemie zaprojektuj i wybuduj - zamówienie w ramach dotacji na realizację zadania pn.: Poprawa bazy leczniczej.

Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00573352
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00573352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-31 09:46
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63f0799d-329a-42c6-a01c-3f55d418487e
Identyfikator
8862385315
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty w zakresie oczyszczania ściekówRoboty sanitarneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ ZDANOWSKIWałbrzych, PL · lot 0
548 650,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00573352 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż instalacji oczyszczania ścieków posekcyjnych w systemie zaprojektuj i wybuduj - zamówienie w ramach dotacji na realizację zadania pn.: Poprawa bazy leczniczej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890047446

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sokołowskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-309

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: andrzej.nowinski@zdrowie.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdrowie.walbrzych.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdrowie_walbrzych

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż instalacji oczyszczania ścieków posekcyjnych w systemie zaprojektuj i wybuduj - zamówienie w ramach dotacji na realizację zadania pn.: Poprawa bazy leczniczej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63f0799d-329a-42c6-a01c-3f55d418487e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00090380/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Oczyszczalnia ścieków posekcyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476174

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp/64/TP/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie urządzeń oczyszczania ścieków technologicznych z
pomieszczeń patomorfologii w części dotyczącej prosekcji w Specjalistycznym Szpitalu im. A. Sokołowskiego z siedzibą, ul.
Sokołowskiego 4; 58-309 Wałbrzych.
Dezynfekcji poddane będą surowe ścieki technologiczne zawierające niebezpieczne mikroorganizmy powstałe w oddziale
patomorfologii.
Projekt techniczny winien zawierać niezbędne rysunki, schematy oraz rozwiązania techniczne przedmiotu zamówienia tzn.:
schemat instalacji oczyszczania,
rzut pomieszczenia wraz z instalacją,
przekrój instalacji,
opis techniczny,
zestawienie urządzeń.
ZAKRES I FORMA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ:
a - dokumentacja powinna uwzględniać wszelkie prace niezbędne do wykonania robót z punktu widzenia sztuki budowlanej i
obowiązujących przepisów
b - dokumentacja winna być wykonana w oparciu o uzgodnienia dokonane z Zamawiającym,
c - w dokumentacji należy stosować technologie, urządzenia i materiały, spełniające wymagania zawarte w obowiązujących
Polskich Normach zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 27.10.2023 r. w sprawie warunków
technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie oraz wyrobów budowlanych wprowadzonych na rynek
do obrotu Ustawą o wyrobach budowlanych z dnia 16 kwietnia 2004 r.
d - szczegółowe rozwiązania techniczne i materiałowe,
e - dokumentacja winna być wykonana w formie papierowej - 3egz.
f - dokumentacja winna być wykonana w elektronicznej - na nośniku CD
W/w dokumentacje muszą spełniać wymagania aktualnie obowiązujących norm, a zastosowane materiały do ich realizacji
posiadać atesty i certyfikaty dopuszczeniowe do stosowania na rynku polskim.
Zamawiający w ciągu 7 dni od otrzymania Projektu Technicznego przekazuje swoje uwagi Wykonawcy bądź akceptuje
Projekt Techniczny.
Zamawiający przewiduje obowiązek wynikający z art. 95 Ustawy Pzp aby wszelkie prace fizyczne związane bezpośrednio z
robotami budowlanymi i technologicznymi oczyszczania ścieków posekcyjnych były wykonywane przez osoby zatrudnione
przez wykonawcę na podstawie umowy o pracę w ramach realizacji Umowy .
Szczegółowe zasady dokumentowania zatrudnienia oraz uprawnienia i obowiązki Stron zawarto w Projektowanych
postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

45232460-4 - Roboty sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 548650,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 548650,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 548650,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalatorstwo Sanitarne Wod-Kan Co i Gaz Andrzej Zdanowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8861030142

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) Projekt budowlany.
2) Montaż oczyszcza

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 548650,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane