Remont dachu niskiego budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach
FILHARMONIA ŚWIĘTOKRZYSKA IM.OSKARA KOLBERGA W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00573547
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00573547/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-31 10:24
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4bf93fc-1b69-4fa8-8586-c496f4e87bda
- Identyfikator
- 6570464739
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00573547 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu niskiego budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: FILHARMONIA ŚWIĘTOKRZYSKA IM.OSKARA KOLBERGA W KIELCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291159686
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-369
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@filharmonia.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.filharmonia.kielce.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4bf93fc-1b69-4fa8-8586-c496f4e87bda1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu niskiego budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4bf93fc-1b69-4fa8-8586-c496f4e87bda
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573547
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00086334/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pokrycia dachowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473518
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AA.ZP.231.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 598337,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont dachu niskiego budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Zakres prac obejmuje w szczególności:
1.1. demontaż instalacji odgromowej;
1.2. demontaż istniejących warstw papy,
1.3. demontaż izolacji cieplnej z płyt z wełny mineralnej;
1.4. demontaż wywietrzaków dachowych;
1.5. demontaż wpustów dachowych (pluvia);
1.6. demontaż obróbek blacharskich murów ogniowych,
1.7. przygotowanie podłoża;
1.8. ułożenie izolacji przeciwwilgociowej – folia z PVC o gr. 0,20 mm;
1.9. ułożenie izolacji cieplnej z wełny skalnej gr. 100 mm;
1.10. pokrycie dachu papą podkładową gr. 4 mm;
1.11. pokrycie dachu papą termozgrzewalną modyfikowaną o gr. 5,2 mm;
1.12. wykonanie pasa technologicznego papą termozgrzewalną modyfikowaną o gr. 5,2 mm w kolorze bordowym;
1.13. montaż nowej instalacji odgromowej;
1.14. montaż nowych obróbek blacharskich;
1.15. montaż wywietrzaków dachowych;
1.16. montaż nowych wpustów dachowych (pluvia DN56).
2. Szczegółowy opis, zakres i sposób realizacji zamówienia określają:
2.1. opis techniczny, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ;
2.2. specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiąca Załącznik nr 3 do SWZ;
2.3. Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 7 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego z uwzględnieniem art. 263. Przywołany art. 263 PZP stanowi, że w przypadku kiedy Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, Zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród pozostałych ofert w postępowaniu oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.Wykonawca, którego oferta została w niniejszym postępowaniu wybrana jako najkorzystniejsza (firma Magbud Surdy Agnieszka), uchylił się od podpisania umowy, a także nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy. W tym stanie rzeczy Zamawiający skorzystał z przysługującego mu uprawnienia zawartego w art. 263 PZP i unieważnił postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 821149,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1339162,50 PLN
| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |