Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej budowy nowego budynku szkoły oraz sali gimnastycznej na rzecz Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Tartacznej
Powiatowy Zespół Szkół nr 3 Wejherowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00573748
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00573748/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-31 11:00
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01a757dc-6089-4ae9-9694-4d3253e79142
- Identyfikator
- 5881525916
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00573748 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej budowy nowego budynku szkoły oraz sali gimnastycznej na rzecz Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Tartacznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Szkół nr 3 Wejherowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000199214
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Budowlanych 2
1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.wejherowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzs3.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzs3.info1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej budowy nowego budynku szkoły oraz sali gimnastycznej na rzecz Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Tartacznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01a757dc-6089-4ae9-9694-4d3253e79142
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573748
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00519570/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej budowy szkoły i sali gimnastycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520675
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego odrębnych decyzji o pozwoleniu na budowę budynku szkoły oraz salę gimnastyczną Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie , na działkach nr 32, 33, 34, 35, 36 i 37, obr.0003 Wejherowo przy ul. Tartacznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po wyborze najkorzystniej oferty dokonanej w dniu 18.10.2024r. Zamawiający powziął informację o odmiennej interpretacji planu zagospodarowania działki, która nie pozwala na realizację zakresu objętego przedmiotem zamówienia na danym terenie.Tym samym opis przedmiotu zamówienia został sporządzony w sposób niezgodny z ustawą prawo zamówień publicznych, tj. art. 99 ust.1, nakazującą opisanie przedmiotu zamówienia w sposób jednoznaczny i wyczerpujący.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy pzp, gdyż postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy.
| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |