Umeblowanie pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Gostynin przy ul. Bierzewickiej 50
GMINA GOSTYNIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00573758
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00573758/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-31 11:01
- Lokalizacja
- Gostynin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72f6969e-8fe3-4251-8ca7-68a258e64dd0
- Identyfikator
- 9710659440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00573758 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Umeblowanie pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Gostynin przy ul. Bierzewickiej 50
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOSTYNIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 26
1.5.2.) Miejscowość: Gostynin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 24 2360752
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminagostynin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminagostynin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72f6969e-8fe3-4251-8ca7-68a258e64dd01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Umeblowanie pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Gostynin przy ul. Bierzewickiej 502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72f6969e-8fe3-4251-8ca7-68a258e64dd0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573758
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026901/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Umeblowanie pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Gostynin przy ul. Bierzewickiej 50
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520830
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 809192,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1- Meble biurowePrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli biurowych tj. m. in.: biurka z kontenerami mobilnymi, pomocniki z kontenerami mobilnymi, stoły: konferencyjne, biurowe i do jadalni, ławy, regały biurowe wysokie i niskie, lady do obsługi interesantów i kasowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący specyfikacji mebli określa dokumentacja i spis pozycji mebli stanowiące załącznik nr 1 i 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39131000-9 - Regały biurowe
4.5.5.) Wartość części: 423823,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2- Meble do pomieszczeń kuchennych i gospodarczychPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia i mebli do pomieszczeń kuchennych i gospodarczych tj. m. in.: regały gospodarcze, szafki kuchenne stojące i wiszące, szafki kuchenne ze zlewozmywakiem i szafki kuchenne z ociekaczem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący specyfikacji mebli określa dokumentacja i spis pozycji mebli stanowiące załącznik nr 1 i 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39100000-3 - Meble
4.5.5.) Wartość części: 41832,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3- Meble metalowePrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli metalowych do pomieszczeń archiwum - regały magazynowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący specyfikacji mebli określa dokumentacja i spis pozycji mebli stanowiące załącznik nr 1 i 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39131000-9 - Regały biurowe
4.5.5.) Wartość części: 120057,60 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4- Krzesła i fotelePrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa krzeseł i foteli tj. m. in.: foteli biurowych, krzeseł do stołów konferencyjnych, do stołów biurowych i jadalnianych, krzeseł i foteli wolnostojących, krzeseł i foteli do zestawów z ławami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący specyfikacji mebli określa dokumentacja i spis pozycji mebli stanowiące załącznik nr 1 i 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
4.5.5.) Wartość części: 223479,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 774989,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 875018,31 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 415031,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 415031,27 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dla części 3 zamówienia jedyna oferta złożona przez: TROUNS Polska Sp. zo.o. - został odrzucona.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwoty, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400888,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400888,92 PLN
| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |