Zakup i dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów Szkoły Podstawowej w Bałtowie w sezonie grzewczym 2024/2025
Gmina Bałtów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00573802
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00573802/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-31 11:09
- Lokalizacja
- Bałtów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ee28359-a92c-4ee6-94c2-335b14d0101b
- Identyfikator
- 6612176986
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00573802 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów Szkoły Podstawowej w Bałtowie w sezonie grzewczym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bałtów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bałtów 32
1.5.2.) Miejscowość: Bałtów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-423
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 2641314
1.5.8.) Numer faksu: 41 2641303
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminabaltow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminabaltow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ee28359-a92c-4ee6-94c2-335b14d0101b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów Szkoły Podstawowej w Bałtowie w sezonie grzewczym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ee28359-a92c-4ee6-94c2-335b14d0101b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573802
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003319/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów Szkoły Podstawowej w Bałtowie w sezonie grzewczym 2024/2025.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 210360,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego w sezonie grzewczym 2024/2025 do obiektów Szkoły Podstawowej w Bałtowie, gm. Bałtów w ilości maksymalnej 60m3.
2) Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia mniejszej ilości oleju opałowego w zależności od warunków atmosferycznych panujących w sezonie grzewczym, z prawem obniżenia wartości umowy, bez prawa Wykonawcy do zgłoszenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna ilość oleju opałowego wyniesie 30m3.
3) Przedmiot zamówienia musi odpowiadać parametrom zgodnym z charakterystyką jakościową wymaganą Polską Normą PN – C- 96024:2011 lub równoważną opisywanej.
4) Olej musi być produktem oryginalnym, tzn. winien być wytwarzany przez producenta będącego właścicielem receptury oraz symbolu, nazwy i znaku towarowego stosowanego do jego oznaczenia.
5) Lekki olej opałowy musi charakteryzować się następującymi parametrami fizykochemicznymi:
a) gęstość w temperaturze 15OC nie wyższa niż 0,860 g/ml,
b) temperatura zapłonu nie niższa niż 56OC,
c) lepkość kinematyczna w temperaturze 20OC nie większa niż 6,00 mm2/s,
d) skład frakcyjny: do 250OC destyluje nie więcej niż 65% V/V, do 350OC destyluje nie mniej niż 85% V/V, zawartość siarki nie więcej niż 0,1% m/m, pozostałość po koksowaniu w 10% pozostałości destylacyjnej nie większa niż 0,3% m/m, pozostałość po spopieleniu nie większa niż 0,01% m/m, zawartość wody nie większa niż 200 mg/kg, zawartość stałych ciał obcych nie większa niż 24 mg/kg, wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg, temperatura płynięcia nie wyższa niż 20OC.
6) Miejsce dostaw: Szkoła Podstawowa w Bałtowie, Bałtów 81, 27-423 Bałtów - dostawy sukcesywne.
7) Warunki dostawy: zbiornik mieści jednorazowo 24 m3 oleju (zbiornik olejowy bateryjny w systemie 2 x (4 x 3 m3). Obiekt do którego ma być dostarczony olej opałowy prowadzi droga asfaltowa. Wlew paliwa umieszczony od strony parkingu, możliwość swobodnego wykonywania manewrów autocysterną.
8) Wykonawca zobowiązany jest:
a) dostarczać sukcesywnie każdą zamawianą partię towaru do siedziby Szkoły Podstawowej w Bałtowie, na własny koszt, od chwili złożenia zamówienia przez zamawiającego w formie pisemnej, faksem lub telefonicznie,
b) zapewnić taki transport przedmiotu zamówienia, jaki jest wymagany, aby nie dopuścić do uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy,
c) podstawą do wystawienia faktury VAT będzie obustronne podpisany bezusterkowy protokół zdawczo - odbiorczy,
d) Wykonawca realizował będzie dostawy autocysternami spełniającymi wymagania przepisów o transporcie materiałów niebezpiecznych, przepisów w zakresie ochrony środowiska oraz zapewni odpowiedni stan techniczny urządzeń przy tankowaniu zbiorników w celu zapewnienia warunków ekologicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218743,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223983,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218743,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERM-OIL sp. zo.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962880746
7.3.3) Ulica: Ofiar Firleja 7
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218743,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
nie dotyczy| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |