„Zakup praw do korzystania z usług subskrypcji serwisów umożliwiających testowanie CST/CST2021 z chmury publicznej”

MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00573813
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00573813/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-31 11:11
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37a933b1-873b-4712-93b5-2f87694a6e58
Identyfikator
5262895199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Dostawcy usług aplikacyjnychUsługi w zakresie oprogramowaniaPakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

2 przyznane

"ORION INSTRUMENTS POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
166 050 PLN
BETACOM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 1
288 180 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00573813 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Zakup praw do korzystania z usług subskrypcji serwisów umożliwiających testowanie CST/CST2021 z chmury publicznej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140315583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wspólna 2/4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-926

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mfipr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.mfipr.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.mfipr.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup praw do korzystania z usług subskrypcji serwisów umożliwiających testowanie CST/CST2021 z chmury publicznej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37a933b1-873b-4712-93b5-2f87694a6e58

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573813

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00085855/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Zakup praw do korzystania z usług subskrypcji serwisów umożliwiających testowanie CST z chmury publicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest wspófinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481487

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-V.2611.71.2024.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 458148,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia - zakup praw do korzystania z subskrypcji OpenText Fortify on Demand lub równoważnej, w liczbie 36 Assessment Units, do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 72416000-9 - Dostawcy usług aplikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.) Wartość części: 223776,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia - zakup praw do korzystania z subskrypcji OpenText LoadRunner Cloud on SaaS lub równoważnej w liczbie 36.000 GUI VUH (Virtual Users Hours for UI), do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72416000-9 - Dostawcy usług aplikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.) Wartość części: 234372,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166050,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275244,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Orion Instruments Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261021162

7.3.3) Ulica: Pl. Grzybowski 10

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-104

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 288180,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288180,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 288180,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Betacom S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271022097

7.3.3) Ulica: Połczyńska 31a

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-377

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 288180,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w terminie:
1) Dla części I zamówienia – Wykonawca zobowiązany jest udostępnić przedmiot Zamówienia, o którym mowa w pkt 3.1a) SWZ, począwszy od dnia 13 grudnia 2024 roku oraz w terminie do 3 dni roboczych od dnia udostępnienia przedmiotu Zamówienia przekazać Zamawiającemu dokument potwierdzający nabycie przez Zamawiającego praw do niego.
2) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji dla części I - Wykonawca zobowiązany jest udostępnić przedmiot Zamówienia, o którym mowa w pkt 3.7 SWZ na podstawie Zlecenia, w formie pisemnej lub elektronicznej (kwalifikowany podpis elektroniczny) przesłanego, maksymalnie do końca 10 (dziesiątego) miesiąca od podpisania Umowy, do Wykonawcy, na co najmniej 30 dni przed uruchomieniem dodatkowej liczby Assessment Units.
3) Dla części II zamówienia – Wykonawca zobowiązany jest udostępnić przedmiot Zamówienia, o którym mowa w pkt 3.1b) SWZ, począwszy od dnia 1 grudnia 2024 roku oraz w terminie do 3 dni roboczych od dnia udostępnienia przedmiotu Zamówienia przekazać Zamawiającemu dokument potwierdzający nabycie przez Zamawiającego praw do niego.
4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji dla części II - Wykonawca zobowiązany jest udostępnić przedmiot Zamówienia, o którym mowa w pkt 3.8 SWZ na podstawie Zlecenia w formie pisemnej lub elektronicznej (kwalifikowany podpis elektroniczny), przesłanego maksymalnie do końca 10 (dziesiątego) miesiąca od podpisania Umowy,
do Wykonawcy, na co najmniej 30 dni przed uruchomieniem dodatkowej liczby GUI VUH (Virtual Users Hours for UI).
2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi