REMONT OGRODZENIA TERENU CHRONIONEGO WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ

Wojskowa Akademia Techniczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00573851
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00573851/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-31 11:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c22b2ae-33a1-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
5270206300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00573851 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT OGRODZENIA TERENU CHRONIONEGO WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Akademia Techniczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012122900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-908

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wat.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wat.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wat.ezamawiajacy.pl/pn/wat/demand/164383/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT OGRODZENIA TERENU CHRONIONEGO WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c22b2ae-33a1-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573851

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00268956/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.42 Remont ogrodzenia terenu chronionego Wosjkowej Akademii Technicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383930

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 97/DRN/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont ogrodzenia terenu chronionego Wojskowej Akademii Technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane