Opracowanie dokumentacji projekt.-kosztorys. oraz nadzór autorski zadania pn „Modernizacja budynku kotłowni WSZ w Płocku, polegająca na rozbiórce i przebud. budynku wraz z zagospodarowaniem terenu”

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00574028
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00574028/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-31 11:48
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99f6e9d6-6e1e-48ec-b2f3-f62deddd511a
Identyfikator
7742411908
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi związane z budownictwemNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00574028 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projekt.-kosztorys. oraz nadzór autorski zadania pn „Modernizacja budynku kotłowni WSZ w Płocku, polegająca na rozbiórce i przebud. budynku wraz z zagospodarowaniem terenu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Medyczna 19

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 24 36 46 330; +48 24 36 46 737

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.szelagowski@wszplock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wszplock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99f6e9d6-6e1e-48ec-b2f3-f62deddd511a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projekt.-kosztorys. oraz nadzór autorski zadania pn „Modernizacja budynku kotłowni WSZ w Płocku, polegająca na rozbiórce i przebud. budynku wraz z zagospodarowaniem terenu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99f6e9d6-6e1e-48ec-b2f3-f62deddd511a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574028

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00009470/37/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.17 Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn.Modernizacja kotłowni polegająca na rozbiórce i przebudowie budynku wraz z zagospodarowaniem terenu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SIR.2910.10.(04/SIR/30/ZP/24).2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 679316,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego zadania inwestycyjnym pn. „Modernizacja budynku kotłowni WSZ w Płocku, polegająca na rozbiórce i przebudowie budynku wraz z zagospodarowaniem terenu”.
1.1. Charakterystyczne parametry budynku kotłowni przed przebudową:
Kubatura budynku kotłowni: 4765,2 m3
Powierzchnia budynku kotłowni: 1320 m2
Wymiary budynku kotłowni w rzucie: ok 28,9m x 16,7m
Wysokość budynku kotłowni: ok 13,5m
1.2. Charakterystyczne wskaźniki powierzchniowo-kubaturowe budynku po przebudowie:
Kubatura budynku kotłowni: 3.037,50 m3
Powierzchnia zabudowy: 644,73 m2
Powierzchnia użytkowa: 846,04 m3

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi