Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki w sezonie zimowym 2024/2025 w podziale na części

Gmina Mińsk Mazowiecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00574035
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00574035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-31 11:50
Lokalizacja
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ce7df83-eaab-4096-8899-1437e020b18d
Identyfikator
8222146576
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

2 przyznane

ALTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMińsk Mazowiecki, PL · lot 2
10 813,82 PLN
ALTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMińsk Mazowiecki, PL · lot 3
15 291,51 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00574035 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki w sezonie zimowym 2024/2025 w podziale na części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mińsk Mazowiecki

1.3.) Oddział zamawiającego: -

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582747

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefa Chełmońskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 25 75 62 500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@minskmazowiecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.minskmazowiecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ce7df83-eaab-4096-8899-1437e020b18d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki w sezonie zimowym 2024/2025 w podziale na części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ce7df83-eaab-4096-8899-1437e020b18d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012506/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki w sezonie zimowym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530755

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części A zamówienia jest prowadzenie całodobowego zimowego utrzymania dróg gminnych usytuowanych w północnym obszarze Gminy Mińsk Mazowiecki w sezonie zimowym 2024/2025 .
Obszar objęty Zamówieniem wskazany został na mapie stanowiącej Załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Granica między częścią północną a południową, wskazana na mapie, oznaczona jest linią koloru niebieskiego.
Zakres przedmiotu Zamówienia obejmuje:
- prace przygotowawcze do sezonu zimowego;
- utrzymanie zimowe zleconych dróg gminnych, w tym utrzymanie zatok do mijania w miejscach wskazanych przez Zamawiającego;
- transport/usuwanie zalegającego śniegu do miejsc uzgodnionych z Zamawiającym, w przypadku gdy brak jest wystarczającego miejsca w pasie drogowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 126468,36 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części B zamówienia jest prowadzenie całodobowego zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Mińsk Mazowiecki w sezonie zimowym 2024/2025 usytuowanych w południowym obszarze terenu Gminy.
Obszar objęty Zamówieniem wskazany został na mapie stanowiącej Załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Granica między częścią północną a południową, wskazana na mapie, oznaczona jest linią koloru niebieskiego.
Zakres przedmiotu Zamówienia obejmuje:
- prace przygotowawcze do sezonu zimowego;
- utrzymanie zimowe zleconych dróg gminnych, w tym utrzymanie zatok do mijania w miejscach wskazanych przez Zamawiającego;
- transport/usuwanie zalegającego śniegu do miejsc uzgodnionych z Zamawiającym, w przypadku gdy brak jest wystarczającego miejsca w pasie drogowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 144535,27 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części C zamówienia jest prowadzenie całodobowego zimowego utrzymania chodników usytuowanych wzdłuż dróg gminnych obszaru północnego Gminy Mińsk Mazowiecki w sezonie zimowym 2024/2025.
Obszar objęty Zamówieniem wskazany został na mapie stanowiącej Załącznik nr 1 do niniejszego Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Granica między częścią północną a południową, wskazana na mapie, oznaczona jest linią koloru niebieskiego.
Zakres przedmiotu Zamówienia obejmuje:
- prace przygotowawcze do sezonu zimowego;
- odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej na chodnikach, utwardzonych obszarach przystanków autobusowych na szerokości od krawędzi drogi do wiaty przystankowej, a przy jej braku do słupka przystankowego;
- transport/usuwanie zalegającego śniegu do miejsc uzgodnionych z Zamawiającym, w przypadku gdy brak jest wystarczającego miejsca w pasie drogowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 36133,81 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części D zamówienia jest prowadzenie całodobowego zimowego utrzymania chodników usytuowanych wzdłuż dróg gminnych oraz ciągów pieszych/pieszo-rowerowych obszaru południowego Gminy Mińsk Mazowiecki w sezonie zimowym 2024/2025.
Obszar objęty Zamówieniem wskazany został na mapie stanowiącej Załącznik nr 1 do niniejszego Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Granica między częścią północną a południową, wskazana na mapie, oznaczona jest linią koloru niebieskiego.
Zakres przedmiotu Zamówienia obejmuje:
- prace przygotowawcze do sezonu zimowego;
- odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej na chodnikach, ciągach pieszych, ciągach pieszo-rowerowych, utwardzonych obszarach przystanków autobusowych na szerokości od krawędzi drogi do wiaty przystankowej, a przy jej braku do słupka przystankowego;
- transport/usuwanie zalegającego śniegu do miejsc uzgodnionych z Zamawiającym, w przypadku gdy brak jest wystarczającego miejsca w pasie drogowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 54200,72 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty dla Części 1

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty dla Części 2

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10813,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10813,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10813,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "ALTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142883021

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 28

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10813,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-12-01 do 2025-02-28

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15291,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15291,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15291,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "ALTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142883021

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 28

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15291,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-12-01 do 2025-02-28
2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi