Dostawa komputerów All In One oraz dysków twardych na potrzeby Straży Miejskiej Wrocławia

STRAŻ MIEJSKA WROCŁAWIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00574172
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00574172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-31 12:18
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a418f21-1bdc-4c36-b1a3-45c9734fd19c
Identyfikator
8961002926
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery osobisteNośniki do przechowywania

Wykonawcy

2 przyznane

· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00574172 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa komputerów All In One oraz dysków twardych na potrzeby Straży Miejskiej Wrocławia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA WROCŁAWIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931022676

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Na Grobli 14/16

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-421

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 347 16 35

1.5.8.) Numer faksu: +48 71 347 16 34

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: straz@smwroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.smwroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sm_wroclaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa komputerów All In One oraz dysków twardych na potrzeby Straży Miejskiej Wrocławia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a418f21-1bdc-4c36-b1a3-45c9734fd19c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00088018/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa komputerów All In One oraz dysków twardych na potrzeby Straży Miejskiej Wrocławia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524742

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WLI.321.6.2024.SS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 147000 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 105000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa komputerów typu All-In-One.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste

4.5.5.) Wartość części: 118000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pamięci przenośnych typu pendrive oraz dysków twardych HDD i SSD

4.5.3.) Główny kod CPV: 30234000-8 - Nośniki do przechowywania

4.5.5.) Wartość części: 32683 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy