Wymiana opraw oświetleniowych na terenie Gminy Miączyn
Gmina Miączyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00574240
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00574240/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-31 12:33
- Lokalizacja
- Miączyn, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58e3ce15-b832-429f-a4af-cb715e24319e
- Identyfikator
- 9222943008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00574240 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana opraw oświetleniowych na terenie Gminy Miączyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miączyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miączyn
1.5.2.) Miejscowość: Miączyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-455
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 6180005
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@miaczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miaczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/miaczyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana opraw oświetleniowych na terenie Gminy Miączyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58e3ce15-b832-429f-a4af-cb715e24319e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574240
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042027/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Wymiana opraw oświetleniowych na terenie gminy Miaczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496943
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ-III.271.1.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 676984,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
12.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa opraw oświetlenia ulicznego w ramach zadania: „Wymiana opraw oświetleniowych na terenie Gminy Miączyn” w ramach dofinasowania inwestycji z programu Rządowy Fundusz Polski Ład Edycja IX: Rozświetlamy Polskę,, obejmująca wykonanie następujących czynności:
Wykonać modernizację oświetlenia polegającą na wykonaniu czynności związanych z wymianą lamp dotychczasowych na lampy LED zgodnie z warunkami technicznymi wymiany oświetlenia oraz minimalnymi parametrami technicznymi lamp. Wymiana musi być przeprowadzona na podstawie Warunków technicznych określonych przez Zamawiającego i PGE Dystrybucja S.A Rejon Tomaszów Lubelski
Modernizacja obejmuje:
1) Dostawę i wymianę następujących punktów oświetleniowych (wg. podziału mocowego):
• 16 opraw drogowych LED o mocy 40W,
• 298 opraw drogowych LED o mocy 50W,
• 29 opraw drogowych LED o mocy 60W,
• 85 opraw drogowych LED o mocy 100W,
2) Wymianę / montaż przewodów do opraw oświetleniowych instalowanych na słupach betonowych – 407 szt.
3) Wymianę kompletnej skrzynki bezpiecznikowej na słupach betonowych – 407 szt.
4) Pomiary rezystancji izolacji instalacji elektrycznej, sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania – 428 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71355200-3 - Wykonywanie badań
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 932000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 932000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 932000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Linter Energia sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6472572184
7.3.3) Ulica: Boya Żeleńskiego
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-105
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 932000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |