Remonty i utrzymanie dróg leśnych i szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Lubaczów w 2024r
NADLEŚNICTWO LUBACZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00574258
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00574258/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-31 12:34
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b149bac7-770f-4f34-b64b-3461cd057054
- Identyfikator
- 7930002215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00574258 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty i utrzymanie dróg leśnych i szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Lubaczów w 2024r
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO LUBACZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650016495
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 20
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lubaczow@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lubaczow.krosno.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_lubaczow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty i utrzymanie dróg leśnych i szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Lubaczów w 2024r2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b149bac7-770f-4f34-b64b-3461cd057054
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574258
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00451071/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remonty i utrzymanie dróg i szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Lubaczów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476590
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont dróg leśnych oraz szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Lubaczów. W skład robót wchodzić będzie m. in.:
- Wykonanie umocnień wlotów i wylotów przepustów,
- Roboty ziemne,
- Wykonanie ścieków na skarpie rowu i pobocza drogi narzutem kamiennym z kamienia łamanego,
- Wykonanie nasypów w gruncie,
- Wykonanie podbudowy z tłucznia kamiennego,
- Odmulenie istniejący przepustów pod zjazdami,
- Wykonanie remontu wyboi mieszanką tłuczniową,
- Remont wyboii emulsją asfaltową,
- Rozbiórka nawierzchni bitumicznej,
- Wykonanie nawierzchni z mieszanki tłuczniowej,
- Wykonanie nawierzchni z asfaltobetonu,
- Remont wyboii emulsją asfaltową i grysami,
- Profilowanie i zagęszczenie podłoża.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert przekraczają możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzałprzeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę: 270 600,00 zł brutto.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej
| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |