Przystosowanie paw. A-1 do aktualnych przepisów przeciwpożarowych, AGH w Krakowie. DE-dzp.272-489/24

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00574360
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00574360/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-31 12:47
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1798205c-824e-4554-9936-a8f48ac0b267
Identyfikator
6750001923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie wentylacjiInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówUsługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego

Wykonawcy

1 przyznane

MURKRAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWęgrzce, PL · lot 0
3 321 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00574360 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie paw. A-1 do aktualnych przepisów przeciwpożarowych, AGH w Krakowie. DE-dzp.272-489/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przystosowanie paw. A-1 do aktualnych przepisów przeciwpożarowych, AGH w Krakowie. DE-dzp.272-489/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1798205c-824e-4554-9936-a8f48ac0b267

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574360

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00434887/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.1.3 ST - Przystosowanie pawilonu A-1 do aktualnych przepisów ppoż (zadania inwestycyjnego nr 080-002-0248)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486699

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-489/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie pawilonu A-1 do aktualnych przepisów ppoż. i obejmuje w szczególności:
Etap I
- prace budowlane w obrębie piwnic, parteru oraz I piętra,
- instalacja oddymiania,
- instalacja pożarowa SSP,
- montaż centrali pożarowej w pomieszczeniu recepcji budynku U2 zgodnie z opracowaniem: Nadzór Autorski NA-E01 Instalacje Elektryczne z sierpnia 2024r.
- zabezpieczenie p. poż. istniejącej instalacji wentylacji grawitacyjnej oraz
mechanicznej,
- wykonanie przejść p. poż. na istniejących instalacjach sanitarnych,
- oznaczenie wykonanych przejść p. poż. poprzez naklejenie odpowiednich naklejek informacyjnych oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej zabezpieczonych przepustów.
Etap II
- prace budowlane w obrębie pozostałych pięter budynku,
- przystosowanie schodów do obowiązujących przepisów poprzez wprowadzenie pochwytów i balustrad, zgodnych z aktualnymi przepisami – zgodnie z załączonym do dokumentacji detalem balustrady,
- Pozostałe prace elektrycznie nie objęte Etapem I, w tym przede wszystkim wykonanie oświetlenia awaryjnego ewakuacyjnego.
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia (materiały, urządzenia, wyposażenie, robocizna) na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (3 lata) za wyjątkiem stolarki okiennej i drzwiowej gdzie okres gwarancji nie może być krótszy niż 120 miesięcy (10 lat), zgodnie z warunkami określonymi w oświadczeniu gwarancyjnym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

51700000-9 - Usługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3321000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4657435,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3321000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MURKRAK Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zygmunt Murdza Zakład Remontowo-Budowlany MURDZA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 122462140

7.3.4) Miejscowość: Węgrzce

7.3.5) Kod pocztowy: 32-086

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty ogólnobudowlane, Roboty instalacji sanitarnych, Roboty instalacji elektrycznych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3321000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane