Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej wraz z osprzętem

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Klimontowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00574419
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00574419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-31 12:55
Lokalizacja
Klimontów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e252951f-03f0-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8641001664
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00574419 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej wraz z osprzętem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Klimontowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001268874

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żeromskiego

1.5.2.) Miejscowość: Klimontów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-640

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 158661168

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zgkim.klimontow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: klimontow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej wraz z osprzętem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e252951f-03f0-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1/08/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki wraz
z osprzętem do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Klimontowie, spełniającej wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo o Ruchu Drogowym oraz wszelkie koszty niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wymagania techniczno-jakościowe zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). Parametry określone w tym załączniku są minimalnymi wymaganymi przez Zamawiającego.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
a) dostawę do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowej (rok produkcji 2021) koparko-ładowarki szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 SWZ,
b) uruchomienie i przeprowadzenie testów sprawności,
c) przeprowadzenie przez Wykonawcę szkolenia załogi w siedzibie Zamawiającego z zakresu obsługi i serwisu dostarczonej maszyny,
d) przeglądy serwisowe (nie dotyczące bieżącego utrzymania maszyny w należytym stanie) w interwałach zalecanych i rekomendowanych przez producenta w okresie gwarancji zaproponowanym przez Wykonawcę (materiały eksploatacyjne, robocizna, dojazd do Zamawiającego, transport do serwisu)
3. Wykonawca udzieli gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówieniem na okres od 12 do 24 miesięcy od daty jego odbioru końcowego z limitem motogodzin min.2000. (Minimalny okres gwarancji wynosi 12 miesięcy, maksymalny 24 miesiące. W przypadku gdy Wykonawca poda dłuższy niż 24 miesiące okres gwarancji i rękojmi, ocenie będzie podlegał okres 24 miesięcy. W przypadku braku zaoferowania przez Wykonawcę okresu gwarancji i rękojmi lub gdy Wykonawca poda krótszy okres gwarancji i rękojmi niż 12 miesięcy oferta wykonawcy będzie podlegała odrzuceniu.)
Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3, gdyż cena najkorzystniejszej
oferty z najniższą ceną firmy INTERHANDLER Sp. z o.o. 444.276,00zł przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (400.000,00zł). Zamawiający
nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy