Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Daleszyce w roku 2024 - drugi przetarg nieograniczony
PGL LP Nadleśnictwo Daleszyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 13722-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-01-09
- Wartość
- 1 589 881,93 PLN
- Lokalizacja
- Daleszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572727083
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi leśnictwaUsługi pozyskiwania drewnaUsługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewnaUsługi cięcia drewnaTransport dłużyc na terenie lasówUsługi selekcji drzewUsługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzewSadzenie drzewUsługi doraźne dotyczące leśnictwaUsługi gospodarki leśnejUsługi zwalczania szkodników leśnychUsługi zalesianiaUsługi zwalczania szkodników
Wykonawcy
1 przyznane
JOLANTA MACIEJEWSKADaleszyce, PL · lot LOT-0006
1 589 881,93 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.