Przechowywanie zwłok ludzkich, udostępnianie pomieszczenia do przeprowadzania sekcji zwłok oraz przeprowadzenie badań histopatologicznych na zlecenie prokuratur okręgu radomskiego

Prokuratura Okręgowa w Radomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00575005
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00575005/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-31 14:26
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9774bdb8-54ce-4a54-b799-508bce18d5fb
Identyfikator
7961100485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Dodatkowe usługi szpitalne

Wykonawcy

1 przyznane

RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. DR TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGORadom, PL · lot 0
347 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00575005 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przechowywanie zwłok ludzkich, udostępnianie pomieszczenia do przeprowadzania sekcji zwłok oraz przeprowadzenie badań histopatologicznych na zlecenie prokuratur okręgu radomskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Radomiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569674

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jacka Malczewskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.porad@prokuratura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-radom

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przechowywanie zwłok ludzkich, udostępnianie pomieszczenia do przeprowadzania sekcji zwłok oraz przeprowadzenie badań histopatologicznych na zlecenie prokuratur okręgu radomskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9774bdb8-54ce-4a54-b799-508bce18d5fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575005

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

1. Uzasadnienie prawne:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki – art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej ustawą Pzp

Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

2. Uzasadnienie faktyczne:

W dniu 1 października 2024 r. zostało unieważnione postępowanie dla w/w zadania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. W prowadzonym postępowaniu nie wpłynęły żadne oferty.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3023-7.261.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 253118,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przechowywanie zwłok ludzkich, udostępnianie pomieszczenia do przeprowadzania sekcji zwłok oraz przeprowadzenie badań histopatologicznych na zlecenie prokuratur okręgu radomskiego

4.5.3.) Główny kod CPV: 85112000-7 - Dodatkowe usługi szpitalne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 427117,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 427117,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 427117,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr Tytusa Chałubińskiego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7960012187

7.3.3) Ulica: Lekarska 4

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-610

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 347250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi