Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim - Powiat Leszczyński

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00575057
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00575057/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-31 14:35
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d0e3ea1-add8-41ff-8a89-df19f2d2605e
Identyfikator
6971952918
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówHotelarskie usługi noclegowe

Wykonawcy

1 przyznane

BALANS SZKOLENIA ROZWÓJ RELAKS Olga CzarneckaPoznań, PL · lot 0
54 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00575057 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim - Powiat Leszczyński

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie

1.3.) Oddział zamawiającego: PCPR Leszno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411104158

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. pl. Tadeusza Kościuszki 4B

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 65 529 68 38

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@pcprleszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pcprleszno.pl/kontakt

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d0e3ea1-add8-41ff-8a89-df19f2d2605e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim - Powiat Leszczyński

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d0e3ea1-add8-41ff-8a89-df19f2d2605e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575057

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042905/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Grupowe wsparcie poprzez organizowanie spotkań, warszt, turnusów edu,, terapeu, grup wsparcia koszty wynajmu sali miejsc w ośrodkach szkol/hotelach, wyżyw, transp,nocleg wynajem sali, catering

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

4. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027, Priorytet VI, Działanie 6.15 – Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507844

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCPR.IV.340.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 57500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja dwudniowego wyjazdu warsztatowego, w tym zapewnienie: noclegu, wyżywienia, sali szkoleniowej/ konferencyjnej
i transportu dla 100 uczestników Projektu pn. Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim – Powiat Leszczyński, zgodnie z zapisami SWZ a w szczególności zgodnie z opisem szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ oraz z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BALANS SZKOLENIA ROZWÓJ RELAKS Olga Czarnecka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301120671

7.3.3) Ulica: Głogowska 31/33

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-702

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-24
2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi